Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankrijk op volle kracht met Griezmann, Benzema en Mbappé

Frankrijk op volle kracht met Griezmann, Benzema en Mbappé

MÜNCHEN (ANP) - Wereldkampioen Frankrijk begint in München op volle aanvalskracht aan de EK-topper tegen Duitsland (aanvang: 21.00 uur). Bondscoach Didier Deschamps heeft zijn drie topspitsen Antoine Griezmann, Karim Benzema en Kylian Mbappé een basisplaats gegeven. Het is de eerste keer dat het drietal gezamenlijk de voorhoede vormt in een serieuze wedstrijd.

Benzema kwam ruim 5,5 jaar niet voor de nationale ploeg uit. Deschamps riep hem niet meer op vanwege een afpersingszaak met een sekstape waarbij de trefzekere aanvaller van Real Madrid betrokken was geraakt. Later dit jaar moet hij zich voor de rechter verantwoorden voor zijn rol in de affaire.

Op het Franse middenveld krijgt Adrien Rabiot de voorkeur boven Corentin Tolisso.

Bondscoach Joachim Löw, die na het EK vertrekt bij de Duitse ploeg, heeft voor een 3-4-3-formatie gekozen. De teruggekeerde Thomas Müller speelt centraal voorin, met Kai Havertz en Serge Gnabry op de vleugels. De buitenspelers Joshua Kimmich en Robin Gosens moeten de achterhoede, die uit drie man bestaat, ondersteunen.

Meer uit Voetbal

Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

24 minuten geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

1 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

1 uur geleden
Doelman Pasveer keert met zege terug bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.

2 uur geleden
PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

2 uur geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

2 uur geleden