Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankrijk laat ook in Kiev punten liggen in WK-kwalificatie

Frankrijk laat ook in Kiev punten liggen in WK-kwalificatie

KIEV (ANP) - Frankrijk heeft opnieuw punten laten liggen in de WK-kwalificatie. De regerend wereldkampioen moest in Kiev tegen Oekraïne genoegen nemen met 1-1. Drie dagen eerder was in Straatsburg ook het duel met Bosnië en Herzegovina in 1-1 geëindigd.

De ploeg van bondscoach Didier Deschamps is in groep D wel nog steeds ongeslagen. Frankrijk staat aan kop met 9 punten uit vijf wedstrijden. Begin dit jaar eindigde de thuiswedstrijd tegen Oekraïne in het Stade de France ook al in 1-1.

Mikola Sjaparenko schoot de Oekraïners kort voor rust op voorsprong in het Olympisch Stadion van Kiev. Anthony Martial trok de stand aan het begin van de tweede helft gelijk, nadat een kopbal van Antoine Griezmann via de rug van een verdediger van Oekraïne voor zijn voeten was beland. De Fransen misten onder anderen Kylian Mbappé en N'Golo Kanté vanwege blessures.

Finland

Finland heeft in dezelfde poule net als Oekraïne 5 punten, maar de Finnen speelden pas drie wedstrijden. Ze wonnen zaterdag met 1-0 van Kazachstan door een doelpunt van Joel Pohjanpalo.

In groep H boekte Kroatië een moeizame zege bij Slowakije: 0-1. Marcelo Brozovic maakte in de 86e minuut het doelpunt voor de verliezend finalist van het WK 2018. De Kroaten kwamen daardoor op 10 punten, evenveel als Rusland, dat in Nicosia met 2-0 won van Cyprus. Slovenië klopte Malta met 1-0 door een strafschop van Sandi Lovric en doet met 7 punten ook mee in de strijd om de groepswinst.

Meer uit Voetbal

Trainer Farioli met Porto naar kwartfinale Europa League

PORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.

4 uur geleden
Aanvoerder Mijnans is trots op AZ na eclatante zege in Praag

PRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.

4 uur geleden
AZ declasseert Sparta Praag (0-4) en staat in kwartfinale

PRAAG (ANP) - AZ staat in de kwartfinale van de Conference League. De club was in de uitwedstrijd veel te sterk voor Sparta Praag (0-4), na een mager uitgevallen zege vorige week in Alkmaar (2-1).

4 uur geleden
SC Freiburg en Celta de Vigo naar kwartfinale Europa League

FREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Europa League na een 5-1-thuisoverwinning op KRC Genk. Celta de Vigo heeft zich ook bij de laatste acht gevoegd door met 2-0 te winnen op bezoek bij Olympique Lyon. In de kwartfinale treffen Freiburg en Celta de Vigo elkaar.

6 uur geleden
Iraanse voetbalsters krijgen heldenonthaal in Teheran

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalsters hebben in Iran een heldenonthaal gekregen na hun terugkeer uit Australië. Op een centraal plein in Teheran werd het team gehuldigd voor duizenden toeschouwers. "Het is duidelijk dat deze sporters loyaal zijn aan hun thuisland, de vlag, de leider en de revolutie", zei voorzitter van de Iraanse voetbalbond Mehdi Taj terwijl hij naast de speelsters op een podium stond. Op een groot reclamebord op het plein was de selectie te zien met de tekst "mijn keuze, mijn thuisland".

6 uur geleden
AZ begint met buitenspeler Daal tegen Sparta Praag

PRAAG (ANP) - Aanvaller Ro-Zangelo Daal begint om 21.00 uur met AZ aan het uitduel met Sparta Praag in de achtste finales van de Conference League. De vleugelaanvaller viel zondag tijdens het thuisduel met Heracles Almelo geblesseerd uit, maar is op tijd hersteld.

7 uur geleden
FIFA: elk vrouwenteam minimaal één vrouwelijke coach

ZÜRICH (ANP) - Elk team in een vrouwencompetitie van de FIFA is voortaan verplicht om ten minste één vrouwelijke hoofd- of assistent-coach in dienst te hebben. Dit maakt deel uit van een reeks nieuwe regels van de wereldvoetbalbond, gericht op het vergroten van het aantal vrouwen dat op het hoogste niveau als coach actief is.

8 uur geleden