Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankrijk laat ook in Kiev punten liggen in WK-kwalificatie

Frankrijk laat ook in Kiev punten liggen in WK-kwalificatie

KIEV (ANP) - Frankrijk heeft opnieuw punten laten liggen in de WK-kwalificatie. De regerend wereldkampioen moest in Kiev tegen Oekraïne genoegen nemen met 1-1. Drie dagen eerder was in Straatsburg ook het duel met Bosnië en Herzegovina in 1-1 geëindigd.

De ploeg van bondscoach Didier Deschamps is in groep D wel nog steeds ongeslagen. Frankrijk staat aan kop met 9 punten uit vijf wedstrijden. Begin dit jaar eindigde de thuiswedstrijd tegen Oekraïne in het Stade de France ook al in 1-1.

Mikola Sjaparenko schoot de Oekraïners kort voor rust op voorsprong in het Olympisch Stadion van Kiev. Anthony Martial trok de stand aan het begin van de tweede helft gelijk, nadat een kopbal van Antoine Griezmann via de rug van een verdediger van Oekraïne voor zijn voeten was beland. De Fransen misten onder anderen Kylian Mbappé en N'Golo Kanté vanwege blessures.

Finland

Finland heeft in dezelfde poule net als Oekraïne 5 punten, maar de Finnen speelden pas drie wedstrijden. Ze wonnen zaterdag met 1-0 van Kazachstan door een doelpunt van Joel Pohjanpalo.

In groep H boekte Kroatië een moeizame zege bij Slowakije: 0-1. Marcelo Brozovic maakte in de 86e minuut het doelpunt voor de verliezend finalist van het WK 2018. De Kroaten kwamen daardoor op 10 punten, evenveel als Rusland, dat in Nicosia met 2-0 won van Cyprus. Slovenië klopte Malta met 1-0 door een strafschop van Sandi Lovric en doet met 7 punten ook mee in de strijd om de groepswinst.

Meer uit Voetbal

Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

45 minuten geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

3 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

3 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

3 uur geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

4 uur geleden
Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

4 uur geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

5 uur geleden