Frankrijk kan weer niet winnen in Nations League
PARIJS (ANP) - Frankrijk wacht nog steeds op de eerste overwinning in de Nations League. De formatie van bondscoach Didier Deschamps verloor op eigen veld van Kroatië: 0-1. De Fransen hebben nu 2 punten, Denemarken heeft er al 9. De Denen wonnen thuis van Oostenrijk met 2-0.
Met nog twee duels te gaan komen de Fransen daardoor niet meer in aanmerking voor de Final Four, waarin om de winst van de Nations League wordt gespeeld. Frankrijk is de titelverdediger in het toernooi. Ze kunnen nog wel naar een lagere league degraderen.
Al na 5 minuten kwamen de Kroaten in het Stade de France van Parijs op voorsprong dankzij een doelpunt van Luka Modric. De spelverdeler van Real Madrid scoorde uit een strafschop. Frankrijk speelde met sterren als Kylian Mbappé en Karim Benzema.
Denemarken leidde tegen Oostenrijk halverwege al met 2-0, door doelpunten van Jonas Wind en Andreas Skov Olsen.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
10 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
13 uur geleden