Frankrijk kan weer niet winnen in Nations League
PARIJS (ANP) - Frankrijk wacht nog steeds op de eerste overwinning in de Nations League. De formatie van bondscoach Didier Deschamps verloor op eigen veld van Kroatië: 0-1. De Fransen hebben nu 2 punten, Denemarken heeft er al 9. De Denen wonnen thuis van Oostenrijk met 2-0.
Met nog twee duels te gaan komen de Fransen daardoor niet meer in aanmerking voor de Final Four, waarin om de winst van de Nations League wordt gespeeld. Frankrijk is de titelverdediger in het toernooi. Ze kunnen nog wel naar een lagere league degraderen.
Al na 5 minuten kwamen de Kroaten in het Stade de France van Parijs op voorsprong dankzij een doelpunt van Luka Modric. De spelverdeler van Real Madrid scoorde uit een strafschop. Frankrijk speelde met sterren als Kylian Mbappé en Karim Benzema.
Denemarken leidde tegen Oostenrijk halverwege al met 2-0, door doelpunten van Jonas Wind en Andreas Skov Olsen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
29 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
15 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
19 uur geleden