Frankrijk kan weer niet winnen in Nations League
PARIJS (ANP) - Frankrijk wacht nog steeds op de eerste overwinning in de Nations League. De formatie van bondscoach Didier Deschamps verloor op eigen veld van Kroatië: 0-1. De Fransen hebben nu 2 punten, Denemarken heeft er al 9. De Denen wonnen thuis van Oostenrijk met 2-0.
Met nog twee duels te gaan komen de Fransen daardoor niet meer in aanmerking voor de Final Four, waarin om de winst van de Nations League wordt gespeeld. Frankrijk is de titelverdediger in het toernooi. Ze kunnen nog wel naar een lagere league degraderen.
Al na 5 minuten kwamen de Kroaten in het Stade de France van Parijs op voorsprong dankzij een doelpunt van Luka Modric. De spelverdeler van Real Madrid scoorde uit een strafschop. Frankrijk speelde met sterren als Kylian Mbappé en Karim Benzema.
Denemarken leidde tegen Oostenrijk halverwege al met 2-0, door doelpunten van Jonas Wind en Andreas Skov Olsen.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
8 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
8 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
10 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
10 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
12 uur geleden