Frankrijk en Spanje strijden om titel in Nations League
MILAAN (ANP) - Frankrijk en Spanje gaan in Milaan de strijd met elkaar aan met als inzet de winst van de tweede editie van de Nations League. De aftrap in San Siro is om 20.45 uur. Frankrijk plaatste zich eerder deze week voor de finale door België met 3-2 te verslaan, de Spanjaarden waren regerend Europees kampioen Italië met 2-1 de baas.
De Fransen kunnen in Milaan niet beschikken over Adrien Rabiot, die positief heeft getest op het coronavirus. De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft geen vervanger opgeroepen.
De Nations League wordt eens in de twee jaar gespeeld. Het nieuwe toernooi werd in het leven geroepen om de vriendschappelijke wedstrijden te vervangen. De eerste editie werd twee jaar geleden gewonnen door Portugal, dat Oranje in de finale met 1-0 versloeg. Tijdens deze editie werd Nederland tweede in de groep, achter Italië.
De troostfinale tussen België en Frankrijk wordt in Turijn gespeeld en begint om 15.00 uur.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
12 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
20 uur geleden