Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankrijk en Portugal gaan gelijk op in Nations League

Frankrijk en Portugal gaan gelijk op in Nations League

ZAGREB (ANP) - Frankrijk en Portugal gaan gelijk op in groep 3 van de Nations League. De wereldkampioen en de Europees kampioen boekten beide weer een overwinning. De Fransen wonnen met 2-1 bij Kroatië, Portugal versloeg Zweden met 3-0. Beide landen hebben na vier wedstrijden 10 punten. Op 14 november treffen ze elkaar in Portugal.

Antoine Griezmann zette de Fransen in Zagreb al vroeg op voorsprong. Nikola Vlasic trok de stand na ruim een uur spelen gelijk, maar Kylian Mbappé zorgde ervoor dat Frankrijk net als in de WK-finale van 2018 won van Kroatië: 1-2.

Zonder de met het coronavirus besmette aanvoerder Cristiano Ronaldo had Portugal weinig problemen met Zweden. De EK-winnaar van 2016 won in Lissabon met 3-0. Bernardo Silva opende de score in het stadion van Sporting Portugal, waarna Liverpool-aanwinst Diogo Jota twee keer scoorde.

Ronaldo haakte dinsdag af bij de nationale ploeg, nadat hij positief had getest op het coronavirus. De superster van Juventus vloog een dag later in een medische privéjet van Lissabon terug naar Turijn. Op Instagram poseerde Ronaldo lachend en met twee duimen omhoog naast zijn televisie, waarop hij de wedstrijd bekeek.

Meer uit Voetbal

Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

6 uur geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

18 uur geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

19 uur geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

1 dag geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

1 dag geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

1 dag geleden
Uitgedund eerste elftal van Vitesse traint nog steeds door

ARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.

1 dag geleden