Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankrijk belooft alle benodigde steun aan Air France-KLM

Frankrijk belooft alle benodigde steun aan Air France-KLM

PARIJS (ANP/RTR) - Frankrijk zal er alles aan doen om luchtvaartonderneming Air France-KLM te helpen om de huidige problemen als gevolg van het coronavirus te doorstaan. De Franse minister van Financiën Bruno Le Maire sprak eerder met topman Ben Smith van Air France-KLM. Daarbij beloofde de Fransman alle noodzakelijke middelen beschikbaar te zullen stellen.

De luchtvaartsector krijgt harde klappen door het coronavirus, dat zorgt voor fors minder vraag naar tickets en annuleringen van vele vluchten. Het Amerikaanse inreisverbod voor Europeanen zette de al zwaar getroffen luchtvaartsector nog verder onder druk. Le Maire hekelde de beslissing van de Amerikanen die zonder enig overleg is genomen.

De aandelen van Air France-KLM hebben de afgelopen weken fors aan waarde ingeleverd. Sinds 19 februari is de beurswaarde van de onderneming meer dan gehalveerd. De opmerkingen van Le Maire zorgden ervoor dat de verliezen donderdag iets terugliepen, al noteerde het aandeel aan het begin van de middag nog altijd krap 6 procent lager.

Meer uit Financieel

Tata Steel onderzoekt of meer slak kan worden verwerkt in cement

IJMUIDEN (ANP) - Tata Steel onderzoekt met een cementbedrijf of het meer soorten slak kan laten verwerken in bouwmaterialen. De staalfabrikant hoopt op die manier bij te dragen aan duurzamere bouwmaterialen. Voor Tata Steel is het ook zaak om nieuwe toepassingen van het restproduct van staal te vinden. In Nederland gelden tijdelijk strenge beperkingen voor het gebruik van staalslak in of op de bodem, omdat dit voor milieu- en gezondheidsschade kan zorgen.

2 uur geleden
AEX-index flink lager door onzekerheid over staakt-het-vuren

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is dinsdag met een fors verlies begonnen. Beleggers namen geen risico's door de onzekerheid over het staakt-het-vuren tussen de Verenigde Staten en Iran. Volgens de Amerikaanse president Donald Trump hangt het bestand "aan een zijden draadje" nadat Teheran een onaanvaardbaar antwoord had gegeven op het voorstel van Washington om het conflict te beëindigen.

3 uur geleden
Douglas heeft last van prijsbewuste consumenten en onzekerheid

DÜSSELDORF (ANP) - Douglas had het afgelopen kwartaal last van consumenten die beter op de prijs letten. De cosmetica- en parfumerieketen boekte mede daardoor minder winst. Wel steeg de omzet van de Duitse keten licht, vooral dankzij de verkoop van exclusieve merken.

3 uur geleden
PostNL: ACM-boete brengt continuïteit postdienst verder in gevaar

DEN HAAG (ANP) - PostNL is het niet eens met de miljoenenboete van de Autoriteit Consument & Markt (ACM) voor te laat bezorgde post in 2023. Volgens het bedrijf brengt de boete van bijna 7 miljoen euro "de continuïteit van de postdienstverlening alleen maar verder in gevaar". PostNL gaat daarom in bezwaar.

4 uur geleden
Industrieconcern Thyssenkrupp somberder over omzet

ESSEN (ANP) - Industrieconcern Thyssenkrupp is somberder geworden over de verkopen in het lopende boekjaar. De staaldivisie van het Duitse bedrijf boekte het afgelopen kwartaal minder omzet door lagere prijzen.

4 uur geleden
BlackRock-topman positief over investeringskansen in Venezuela

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Topman Larry Fink van BlackRock is optimistisch over de investeringsmogelijkheden in Venezuela. Het olierijke Zuid-Amerikaanse land zou volgens de baas van de grootste vermogensbeheerder ter wereld "teruggebracht kunnen worden naar zijn oude glorie", na de hervormingen die zijn ingezet na de val van president Nicolás Maduro. Dat zei hij tijdens een paneldiscussie in New York.

4 uur geleden
PostNL krijgt boete van bijna 7 miljoen voor te late post in 2023

DEN HAAG (ANP) - PostNL heeft een boete van bijna 7 miljoen euro gekregen voor te trage postbezorging in 2023. Volgens de Autoriteit Consument & Markt (ACM) voldeed PostNL niet aan de kwaliteitsnormen voor tijdige postbezorging in dat jaar. Het bedrijf bezorgde 89,48 procent van de brievenbuspost op tijd en dat was onder de wettelijke eis van minimaal 95 procent, laat de toezichthouder weten. PostNL reageerde dinsdag boos op de boete en liet weten bezwaar te maken.

5 uur geleden