Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankfurt wint met aanwinst Jovic van Schalke 04

Frankfurt wint met aanwinst Jovic van Schalke 04

FRANKFURT (ANP) - Schalke 04 heeft de eerste overwinning in de Bundesliga van vorig week geen vervolg kunnen geven. Bij Eintracht Frankfurt verloor de ploeg uit Gelsenkirchen voor de elfde keer dit seizoen. Het werd 3-1 voor de thuisploeg.

De ploeg uit Gelsenkirchen staat onderaan in de Bundesliga met 7 punten, FSV Mainz kwam door het gelijkspel tegen Borussia Dortmund van zaterdag ook op 7 punten en heeft een beter doelsaldo.

Schalke had een week eerder met 4-0 gewonnen van Hoffenheim en had zo een negatief record van 31 wedstrijden op rij zonder zege ternauwernood voorkomen. De jonge spits Matthew Hoppe was toen met drie treffers de grote man. Hoppe was een week later opnieuw trefzeker. Een minuut na de openingstreffer van André Silva maakt de Amerikaan gelijk.

Frankfurt trok de wedstrijd alsnog naar zich toe. Luka Jovic zette zijn ploeg in de 72e minuut op 2-1 en bepaalde in blessuretijd op aangeven van landgenoot Filip Kostic de eindstand met zijn tweede treffer. Frankfurt verkocht Jovic in 2019 aan Real Madrid, maar huurde de Servische spits deze week voor de rest van het seizoen als vervanger van de vertrokken Bas Dost.

Schalke hoopt zich voor de rest van het seizoen te versterken met Ajax-speler Klaas-Jan Huntelaar en volgens het Duitse Bild is de komst van de 37-jarige spits al zeker. Ajax-coach Erik Ten Hag wilde daar zondag verder geen uitspraken over doen.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

7 minuten geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

1 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

3 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

3 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

4 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

6 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

6 uur geleden