Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankfurt wint met aanwinst Jovic van Schalke 04

Frankfurt wint met aanwinst Jovic van Schalke 04

FRANKFURT (ANP) - Schalke 04 heeft de eerste overwinning in de Bundesliga van vorig week geen vervolg kunnen geven. Bij Eintracht Frankfurt verloor de ploeg uit Gelsenkirchen voor de elfde keer dit seizoen. Het werd 3-1 voor de thuisploeg.

De ploeg uit Gelsenkirchen staat onderaan in de Bundesliga met 7 punten, FSV Mainz kwam door het gelijkspel tegen Borussia Dortmund van zaterdag ook op 7 punten en heeft een beter doelsaldo.

Schalke had een week eerder met 4-0 gewonnen van Hoffenheim en had zo een negatief record van 31 wedstrijden op rij zonder zege ternauwernood voorkomen. De jonge spits Matthew Hoppe was toen met drie treffers de grote man. Hoppe was een week later opnieuw trefzeker. Een minuut na de openingstreffer van André Silva maakt de Amerikaan gelijk.

Frankfurt trok de wedstrijd alsnog naar zich toe. Luka Jovic zette zijn ploeg in de 72e minuut op 2-1 en bepaalde in blessuretijd op aangeven van landgenoot Filip Kostic de eindstand met zijn tweede treffer. Frankfurt verkocht Jovic in 2019 aan Real Madrid, maar huurde de Servische spits deze week voor de rest van het seizoen als vervanger van de vertrokken Bas Dost.

Schalke hoopt zich voor de rest van het seizoen te versterken met Ajax-speler Klaas-Jan Huntelaar en volgens het Duitse Bild is de komst van de 37-jarige spits al zeker. Ajax-coach Erik Ten Hag wilde daar zondag verder geen uitspraken over doen.

Meer uit Voetbal

Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

2 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

3 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

3 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

3 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

5 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

6 uur geleden
Naamgenoten Johan Cruijff krijgen gratis ArenA-tour

AMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.

6 uur geleden