Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankfurt wint bij Stuttgart en loopt in op Leipzig

Frankfurt wint bij Stuttgart en loopt in op Leipzig

STUTTGART (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft de achterstand op nummer 2 RB Leipzig in de Bundesliga tot 1 punt verkleind. Het elftal van coach Dino Toppmöller won bij VfB Stuttgart (2-3). Frankfurt verspeelde in de slotfase nog bijna een voorsprong van drie doelpunten.

Stuttgart liet halverwege de eerste helft een grote kans liggen om op voorsprong te komen. Ermedin Demirovic miste een strafschop. Hugo Ekitike scoorde in de slotfase van de eerste helft wel voor Frankfurt. Na rust liep de uitploeg via Nathaniel Brown en Omar Marmoush verder uit. Josha Vagnoman deed in de 86e minuut wat terug en kort daarna was ook Nick Woltemade nog trefzeker voor Stuttgart. De vreugde in het stadion was enorm toen Chris Führich diep in blessuretijd ook nog de 3-3 maakte, maar dat doelpunt werd afgekeurd om buitenspel.

Oud-Feyenoorder Ramon Hendriks viel een kwartier voor tijd in bij Stuttgart, dat op de elfde plaats staat. Frankfurt heeft 6 punten minder dan koploper Bayern München.

Meer uit Voetbal

Boadu in de spits bij PSV tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - Myron Boadu staat voor het eerst dit seizoen in de basis bij PSV, dat zaterdag in eigen huis tegen sc Heerenveen speelt. Hij kende dit jaar veel blessureleed maar is weer fit. De spitspositie bij PSV was opnieuw vrijgekomen na het geblesseerd uitvallen van gelegenheidsspits Guus Til op een training.

27 minuten geleden
Aston Villa verspeelt punten in strijd om bovenste plaatsen

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld. De nummer 3 van Engeland speelde op Villa Park met 1-1 gelijk tegen Leeds United. De thuisploeg maakte op de valreep de gelijkmaker.

35 minuten geleden
Winnend Bayern maakt het zichzelf moeilijk tegen Frankfurt

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een week voor het topduel met Borussia Dortmund thuis een benauwde zege geboekt op Eintracht Frankfurt: 3-2. De koploper leek bij een 3-0-tussenstand op weg naar een eenvoudige overwinning, maar incasseerde daarna nog twee tegentreffers.

59 minuten geleden
Werder Bremen schrapt reis naar VS, deels om politieke redenen

BREMEN (ANP) - Bundesliga-club Werder Bremen gaat in mei niet meer op trainingskamp naar de Verenigde Staten. Dat komt volgens een woordvoerder van de Duitse club door "sportieve, economische en politieke redenen". Werder zou oefenwedstrijden spelen in Detroit en Minneapolis, waar de afgelopen weken massale protesten waren tegen immigratiedienst ICE.

2 uur geleden
Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

19 uur geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

22 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

23 uur geleden