Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankfurt wint bij Stuttgart en loopt in op Leipzig

Frankfurt wint bij Stuttgart en loopt in op Leipzig

STUTTGART (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft de achterstand op nummer 2 RB Leipzig in de Bundesliga tot 1 punt verkleind. Het elftal van coach Dino Toppmöller won bij VfB Stuttgart (2-3). Frankfurt verspeelde in de slotfase nog bijna een voorsprong van drie doelpunten.

Stuttgart liet halverwege de eerste helft een grote kans liggen om op voorsprong te komen. Ermedin Demirovic miste een strafschop. Hugo Ekitike scoorde in de slotfase van de eerste helft wel voor Frankfurt. Na rust liep de uitploeg via Nathaniel Brown en Omar Marmoush verder uit. Josha Vagnoman deed in de 86e minuut wat terug en kort daarna was ook Nick Woltemade nog trefzeker voor Stuttgart. De vreugde in het stadion was enorm toen Chris Führich diep in blessuretijd ook nog de 3-3 maakte, maar dat doelpunt werd afgekeurd om buitenspel.

Oud-Feyenoorder Ramon Hendriks viel een kwartier voor tijd in bij Stuttgart, dat op de elfde plaats staat. Frankfurt heeft 6 punten minder dan koploper Bayern München.

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

5 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

7 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

8 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

9 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

17 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

17 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

20 uur geleden