Frankfurt wint bij Stuttgart en loopt in op Leipzig
STUTTGART (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft de achterstand op nummer 2 RB Leipzig in de Bundesliga tot 1 punt verkleind. Het elftal van coach Dino Toppmöller won bij VfB Stuttgart (2-3). Frankfurt verspeelde in de slotfase nog bijna een voorsprong van drie doelpunten.
Stuttgart liet halverwege de eerste helft een grote kans liggen om op voorsprong te komen. Ermedin Demirovic miste een strafschop. Hugo Ekitike scoorde in de slotfase van de eerste helft wel voor Frankfurt. Na rust liep de uitploeg via Nathaniel Brown en Omar Marmoush verder uit. Josha Vagnoman deed in de 86e minuut wat terug en kort daarna was ook Nick Woltemade nog trefzeker voor Stuttgart. De vreugde in het stadion was enorm toen Chris Führich diep in blessuretijd ook nog de 3-3 maakte, maar dat doelpunt werd afgekeurd om buitenspel.
Oud-Feyenoorder Ramon Hendriks viel een kwartier voor tijd in bij Stuttgart, dat op de elfde plaats staat. Frankfurt heeft 6 punten minder dan koploper Bayern München.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
10 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
14 uur geleden