Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankfurt huurt Jovic van Real Madrid als vervanger Dost

Frankfurt huurt Jovic van Real Madrid als vervanger Dost

FRANKFURT (ANP) - In de zoektocht naar een vervanger voor de vertrokken Bas Dost is Eintracht Frankfurt uitgekomen bij een oude bekende. De Servische spits Luka Jovic komt op huurbasis over van Real Madrid, mits hij de medische keuring doorstaat. De 23-jarige international ging in 2019 voor 60 miljoen euro van Frankfurt naar Madrid, maar Jovic wist in de Spaanse hoofdstad geen basisplaats te veroveren.

"Als alles rond komt, dan is Luka snel terug bij ons", zei technisch directeur Fredi Bobic rond de met 4-1 verloren bekerwedstrijd tegen Bayer Leverkusen. "We moeten nog het één en ander regelen, zoals de medische keuring. Jovic speelt dan op huurbasis tot de zomer bij ons."

Frankfurt zocht een vervanger voor Dost, die onlangs overstapte naar de Belgische kampioen Club Brugge. Onder anderen Joshua Zirkzee (Bayern München) en Sam Lammers (Atalanta) werden genoemd, maar de nummer 9 van de Bundesliga kwam uit bij Jovic. De Serviër speelde dit seizoen pas vier competitieduels voor Real. In zijn eerste jaar in Madrid tekende hij in zeventien wedstrijden voor twee treffers. Voor Frankfurt had Jovic in twee jaar 25 competitiedoelpunten gemaakt.

Meer uit Voetbal

Van Persie 'op één lijn' met leiding Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.

3 uur geleden
Van Persie denkt dat Timber in zomer transfervrij vertrekt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."

4 uur geleden
Trainer Van Persie ziet Steijn en Read terugkeren bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.

4 uur geleden
Fortuna Sittard-aanvaller Aïko vertrekt naar Portugal

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.

6 uur geleden
Succescoach Slegers verlengt contract bij voetbalsters Arsenal

LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.

8 uur geleden
Martinelli biedt excuses aan na duwen geblesseerde Bradley

LONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.

9 uur geleden
Ajax zoekt middenvelder, linksback en aanvaller

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.

9 uur geleden