Frankfurt huurt Jovic van Real Madrid als vervanger Dost
FRANKFURT (ANP) - In de zoektocht naar een vervanger voor de vertrokken Bas Dost is Eintracht Frankfurt uitgekomen bij een oude bekende. De Servische spits Luka Jovic komt op huurbasis over van Real Madrid, mits hij de medische keuring doorstaat. De 23-jarige international ging in 2019 voor 60 miljoen euro van Frankfurt naar Madrid, maar Jovic wist in de Spaanse hoofdstad geen basisplaats te veroveren.
"Als alles rond komt, dan is Luka snel terug bij ons", zei technisch directeur Fredi Bobic rond de met 4-1 verloren bekerwedstrijd tegen Bayer Leverkusen. "We moeten nog het één en ander regelen, zoals de medische keuring. Jovic speelt dan op huurbasis tot de zomer bij ons."
Frankfurt zocht een vervanger voor Dost, die onlangs overstapte naar de Belgische kampioen Club Brugge. Onder anderen Joshua Zirkzee (Bayern München) en Sam Lammers (Atalanta) werden genoemd, maar de nummer 9 van de Bundesliga kwam uit bij Jovic. De Serviër speelde dit seizoen pas vier competitieduels voor Real. In zijn eerste jaar in Madrid tekende hij in zeventien wedstrijden voor twee treffers. Voor Frankfurt had Jovic in twee jaar 25 competitiedoelpunten gemaakt.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.
58 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.
2 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.
16 uur geleden