Frank de Boer na nederlaag per direct weg bij Al-Jazira
ABU DHABI (ANP) - Frank de Boer is niet langer trainer van voetbalclub Al-Jazira in de Verenigde Arabische Emiraten. De 53-jarige coach werd ontslagen na een bekernederlaag tegen Al-Wahda op maandag (4-2).
"Gezien de recente optredens en resultaten heeft het bestuur van Al-Jazira besloten om de trainer van het eerste elftal, Frank de Boer, per direct te ontslaan", meldde de club in een korte verklaring op X.
De Boer volgde afgelopen zomer landgenoot Marcel Keizer op als trainer in Abu Dhabi. Voor de voormalige verdediger was het de eerste baan als trainer sinds zijn vertrek als bondscoach van Oranje twee jaar eerder.
De Boer won tussen 2011 en 2014 vier landstitels op rij met Ajax. Bij Internazionale, Crystal Palace en Atlanta United was de 112-voudig international minder succesvol.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Kian Fitz-Jim begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen NEC. De middenvelder vervangt Davy Klaassen, die onvoldoende fit is en ontbreekt in de selectie van de thuisploeg.
37 minuten geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft een dure nederlaag geleden in de Franse competitie. De koploper verloor thuis na een 2-0-voorsprong met 3-2 van AS Monaco. Nummer 2 Paris Saint-Germain kan later op zaterdag de eerste plaats van Lens overnemen.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Myron Boadu staat voor het eerst dit seizoen in de basis bij PSV, dat zaterdag in eigen huis tegen sc Heerenveen speelt. Hij kende dit jaar veel blessureleed maar is weer fit. De spitspositie bij PSV was opnieuw vrijgekomen na het geblesseerd uitvallen van gelegenheidsspits Guus Til op een training.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld. De nummer 3 van Engeland speelde op Villa Park met 1-1 gelijk tegen Leeds United. De thuisploeg maakte op de valreep de gelijkmaker.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een week voor het topduel met Borussia Dortmund thuis een benauwde zege geboekt op Eintracht Frankfurt: 3-2. De koploper leek bij een 3-0-tussenstand op weg naar een eenvoudige overwinning, maar incasseerde daarna nog twee tegentreffers.
2 uur geledenBREMEN (ANP) - Bundesliga-club Werder Bremen gaat in mei niet meer op trainingskamp naar de Verenigde Staten. Dat komt volgens een woordvoerder van de Duitse club door "sportieve, economische en politieke redenen". Werder zou oefenwedstrijden spelen in Detroit en Minneapolis, waar de afgelopen weken massale protesten waren tegen immigratiedienst ICE.
4 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
21 uur geleden