Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frank de Boer debuteert als bondscoach van Oranje

Frank de Boer debuteert als bondscoach van Oranje

ZEIST (ANP) - Frank de Boer zit woensdag voor de eerste keer op de bank als bondscoach van het Nederlands elftal. De 112-voudig international debuteert met een oefenwedstrijd tegen Mexico in de Johan Cruijff ArenA, waar om 20.45 uur wordt afgetrapt. De Boer was van de zomer van 2008 tot en met 2010 al wel assistent bij Oranje, onder bondscoach Bert van Marwijk.

Nederland speelt in korte tijd drie duels. Zondag wacht in Zenica de confrontatie met Bosnië en Herzegovina, drie dagen later is in Bergamo de uitwedstrijd tegen Italië. Beide duels zijn in het kader van de Nations League.

Op de geblesseerde Steven Bergwijn en Mohamed Ihattaren na heeft De Boer de beschikking over zijn volledige selectie. Alle 24 spelers deden dinsdagmiddag mee aan de training.

Het ligt voor de hand dat De Boer grotendeels zal starten met de basisploeg waarmee zijn voorganger Ronald Koeman ook speelde. Gezien het drukke programma, en het grotere belang van de duels met Bosnië en Italië, zal er vermoedelijk wel veel gewisseld worden.

Meer uit Voetbal

PSV-trainer Bosz geschokt door dood Spanjaard De Miguel

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

15 minuten geleden
PSV-coach Bosz houdt basisplaats Pepi tegen Brugge voor mogelijk

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.

21 minuten geleden
Minuut stilte voor Europese wedstrijden om overleden De Miguel

ZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

31 minuten geleden
Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

20 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

20 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

1 dag geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

1 dag geleden