Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frank de Boer debuteert als bondscoach van Oranje

Frank de Boer debuteert als bondscoach van Oranje

ZEIST (ANP) - Frank de Boer zit woensdag voor de eerste keer op de bank als bondscoach van het Nederlands elftal. De 112-voudig international debuteert met een oefenwedstrijd tegen Mexico in de Johan Cruijff ArenA, waar om 20.45 uur wordt afgetrapt. De Boer was van de zomer van 2008 tot en met 2010 al wel assistent bij Oranje, onder bondscoach Bert van Marwijk.

Nederland speelt in korte tijd drie duels. Zondag wacht in Zenica de confrontatie met Bosnië en Herzegovina, drie dagen later is in Bergamo de uitwedstrijd tegen Italië. Beide duels zijn in het kader van de Nations League.

Op de geblesseerde Steven Bergwijn en Mohamed Ihattaren na heeft De Boer de beschikking over zijn volledige selectie. Alle 24 spelers deden dinsdagmiddag mee aan de training.

Het ligt voor de hand dat De Boer grotendeels zal starten met de basisploeg waarmee zijn voorganger Ronald Koeman ook speelde. Gezien het drukke programma, en het grotere belang van de duels met Bosnië en Italië, zal er vermoedelijk wel veel gewisseld worden.

Meer uit Voetbal

Ajax tegen Atalanta in Conference League, Twente treft Freiburg

MONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.

48 minuten geleden
AZ en NEC treffen onder meer Juventus en Benfica in Europa League

MONACO (ANP) - AZ en NEC zijn in het hoofdtoernooi van de Europa League allebei gekoppeld aan onder meer het Italiaanse Juventus en Benfica uit Portugal. Dat is het resultaat van de loting van vrijdag in Monaco.

56 minuten geleden
SC Cambuur nodigt gewonde supporters uit op club

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft de zeven gewonde supporters en hun gezinnen uitgenodigd voor een bijeenkomst zaterdag bij de club. Daar zal de burgemeester van Leeuwarden ook bij aanwezig zijn. Volgens een woordvoerder van de club gaat het hierbij om nazorg voor de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag tijdens het duel met Feyenoord.

2 uur geleden
Aanvaller Van Duijn op huurbasis van AZ naar FC Utrecht

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft Sem van Duijn voor een seizoen verhuurd aan FC Utrecht. In de overeenkomst van de 22-jarige aanvaller is een optie tot koop opgenomen. Van Duijn tekende in juli een verlengd contract tot de zomer van 2031 bij AZ.

4 uur geleden
Messi krijgt met González weer Argentijnse trainer in Miami

MIAMI (ANP) - De Argentijnse sterspeler Lionel Messi heeft opnieuw een landgenoot als trainer gekregen bij Inter Miami. De club uit Florida stelde de 52-jarige Kily González aan als vervanger van de in april opgestapte Javier Mascherano. Interim-trainer Guillermo Hoyos blijft verantwoordelijk voor het elftal tot González de benodigde werkvergunningen heeft.

6 uur geleden
FC Barcelona aan kop na overwinning op Athletic Club

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in de Spaanse voetbalcompetitie overgenomen van Real Madrid. Het elftal van trainer Hansi Flick boekte in eigen stadion een overwinning op Athletic Club: 2-0.

15 uur geleden
Winnend Ajax geeft ook in de Conference League veel kansen weg

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met een ruime zege het hoofdtoernooi van de Conference League bereikt. De club was opnieuw veel te sterk voor FC Sion (5-3), na de zege van vorige week in Zwitserland (2-4).

16 uur geleden