FOX Sports en Ziggo verlengen samenwerking
AMSTERDAM (ANP) - FOX Sports en Ziggo hebben de samenwerking verlengd. De zenders blijven daarmee beschikbaar voor klanten van Ziggo.
Omdat door de coronamaatregelen de voetbalstadions nog niet volledig toegankelijk zijn voor het publiek is FOX Sports 1 vanaf 31 juli tot het einde van dit jaar gratis beschikbaar voor bijna alle Ziggo-klanten. "Hiermee willen we de clubs en de fans tegemoetkomen en er zo voor zorgen dat zoveel mogelijk mensen kunnen meegenieten van de Nederlandse competities wanneer deze starten," aldus Marcel de Groot, directeur consumentenmarkt van VodafoneZiggo.
Fox Sports zegt samen met de clubs zoveel mogelijk mensen het Nederlandse voetbal te willen laten beleven. "Al twaalf jaar leveren we zo een belangrijke bijdrage aan een Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie om trots op te zijn. Dat we daarbij de komende jaren ook met Ziggo blijven samenwerken, is geweldig nieuws voor alle voetballiefhebbers. Het Nederlandse clubvoetbal is hiermee breder beschikbaar dan ooit tevoren", zegt directeur Frank Rutten van Fox Sports.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De Tweede Kamer hekelt de grote vertraging die een meldpunt voor buitenlandse intimidatie oploopt. Het kabinet meldde deze week dat het meldpunt er pas medio 2028 zal zijn omdat "de vereiste juridische grondslag" ontbreekt. Een meerderheid van de Kamer vindt dat veel te laat.
5 minuten geledenROERMOND (ANP) - De rechtbank in Roermond heeft woensdag Janus K. veroordeeld tot vijf jaar cel, omdat hij in maart in Maastricht een 4-jarig jongetje doodreed. De moeder van het kind raakte daarbij zwaargewond. Het rijbewijs van de 30-jarige K. wordt voor vijf jaar ingenomen.
35 minuten geledenARNHEM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft woensdag bij de rechtbank in Arnhem vijftien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 52-jarige Danny C. uit Lent. Volgens justitie stak C. op de avond van 2 oktober vorig jaar met vooropgezet plan zijn 45-jarige vrouw Susanne dood, nadat zij was thuisgekomen van haar werk.
52 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Voormalig burgemeester van Groningen Koen Schuiling is woensdag in hoger beroep veroordeeld tot het betalen van een boete van 250 euro voor schennispleging. Het gerechtshof in Zwolle oordeelt dat Schuiling in maart 2024 masturberend achter het stuur van zijn auto heeft gezeten, terwijl hij tussen Hoogezand en Groningen over de A7 reed.
53 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Buschauffeurs en machinisten hebben woensdag massaal het werk neergelegd bij de staking in het streekvervoer, melden vakbonden FNV en CNV. Volgens CNV gaat het om duizenden vakbondsleden van beide vakbonden die meestaken. Door de staking in het openbaar vervoer rijden er minder bussen en treinen op verschillende plekken in Nederland. Vakbonden CNV en FNV voeren landelijk actie als gevolg van vastgelopen onderhandelingen voor een nieuwe cao.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de Tweede Kamer wil andere regels rond het stichten van nieuwe scholen. Staatssecretaris Judith Tielen (Onderwijs, VVD) kwam al met aanpassingen van de wet, maar verschillende fracties kwamen woensdag tijdens een onderwijsdebat met andere suggesties.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Saskia Noort maakt dit jaar opnieuw kans op de NS Publieksprijs. De schrijfster is met Adem een van de zes genomineerden voor de literatuurprijs, werd woensdagmiddag bekendgemaakt. Noort werd al zeven keer eerder genomineerd voor de prijs, maar won nog nooit.
2 uur geleden