Foutloos Real Madrid wint ook vierde wedstrijd in La Liga
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de vierde competitiewedstrijd gewonnen. In het eigen Estadio Santiago Bernabéu werd Real Betis uit Sevilla met 2-1 verslagen. Real is nu de enige club in La Liga die nog geen puntenverlies heeft geleden. Ook Betis was met drie zeges uitstekend begonnen aan het seizoen.
Vinícius Júnior zette Real in de negende minuut op voorsprong met een bekeken lobje, na voorbereidend werk van David Alaba. Sergio Canales, voormalig speler van Real, maakte kort daarna gelijk door raak te schieten door de benen van Real-keeper Thibaut Courtois.
Het winnende doelpunt viel halverwege de tweede helft en kwam op naam van Rodrygo. De Braziliaan tikte de bal beheerst binnen na een voorzet van de ingevallen Federico Valverde. Voor Rodrygo was het zijn eerste doelpunt van het seizoen.
Dinsdagavond begint Real met een uitwedstrijd tegen Celtic aan de Champions League.
In La Liga spelen zaterdagavond Sevilla en FC Barcelona tegen elkaar. De aftrap is om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
13 uur geleden