Foutloos Real Madrid wint ook vierde wedstrijd in La Liga
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de vierde competitiewedstrijd gewonnen. In het eigen Estadio Santiago Bernabéu werd Real Betis uit Sevilla met 2-1 verslagen. Real is nu de enige club in La Liga die nog geen puntenverlies heeft geleden. Ook Betis was met drie zeges uitstekend begonnen aan het seizoen.
Vinícius Júnior zette Real in de negende minuut op voorsprong met een bekeken lobje, na voorbereidend werk van David Alaba. Sergio Canales, voormalig speler van Real, maakte kort daarna gelijk door raak te schieten door de benen van Real-keeper Thibaut Courtois.
Het winnende doelpunt viel halverwege de tweede helft en kwam op naam van Rodrygo. De Braziliaan tikte de bal beheerst binnen na een voorzet van de ingevallen Federico Valverde. Voor Rodrygo was het zijn eerste doelpunt van het seizoen.
Dinsdagavond begint Real met een uitwedstrijd tegen Celtic aan de Champions League.
In La Liga spelen zaterdagavond Sevilla en FC Barcelona tegen elkaar. De aftrap is om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
10 minuten geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
18 minuten geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
4 uur geleden