Fout doelman Ederson kost Manchester City twee punten
LEEDS (ANP) - Manchester City heeft zaterdag opnieuw punten verspeeld in de Premier League. Na de pijnlijke nederlaag van 2-5 tegen Leicester City, kwam het elftal van trainer Josep Guardiola zaterdag bij Leeds United niet verder dan 1-1.
Raheem Sterling bracht Manchester in de 17e minuut na een goede individuele actie op voorsprong. De aanvaller kwam vanaf de linkerflank naar binnen, dreigde te schieten, voerde zijn actie nog iets verder door en schoot de bal toen in de verre hoek raak.
Doelman Ederson mocht zich de gelijkmaker aanrekenen. De Braziliaan verwerkte de bal na een uur spelen uit een hoekschop totaal niet goed en via het lichaam van Benjamin Mendy kwam de bal voor de voeten van Rodrigo, die simpel de 1-1 kon maken.
Oranje-international Nathan Aké kwam in de 72e minuut in het veld bij Manchester City, dat na drie duels vier punten heeft.
Meer uit Voetbal
SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
3 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
8 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.
8 uur geleden