Fout doelman Ederson kost Manchester City twee punten
LEEDS (ANP) - Manchester City heeft zaterdag opnieuw punten verspeeld in de Premier League. Na de pijnlijke nederlaag van 2-5 tegen Leicester City, kwam het elftal van trainer Josep Guardiola zaterdag bij Leeds United niet verder dan 1-1.
Raheem Sterling bracht Manchester in de 17e minuut na een goede individuele actie op voorsprong. De aanvaller kwam vanaf de linkerflank naar binnen, dreigde te schieten, voerde zijn actie nog iets verder door en schoot de bal toen in de verre hoek raak.
Doelman Ederson mocht zich de gelijkmaker aanrekenen. De Braziliaan verwerkte de bal na een uur spelen uit een hoekschop totaal niet goed en via het lichaam van Benjamin Mendy kwam de bal voor de voeten van Rodrigo, die simpel de 1-1 kon maken.
Oranje-international Nathan Aké kwam in de 72e minuut in het veld bij Manchester City, dat na drie duels vier punten heeft.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
11 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
15 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
19 uur geleden