Fortuna - Utrecht tweemaal stilgelegd na vuurwerk en bier op veld
SITTARD (ANP) - De wedstrijd tussen Fortuna Sittard en FC Utrecht in de Eredivisie is vrijdag tweemaal stilgelegd. Scheidsrechter Allard Lindhout onderbrak het duel na 52 minuten nadat er vanuit het vak voor bezoekende supporters vuurwerk op het veld was gegooid.
Een van de projectielen ontplofte in de buurt van reserves van FC Utrecht die aan het warmlopen waren. Lindhout legde het duel na 72 minuten weer stil nadat fans van Fortuna bierbekers op het veld hadden gegooid.
Supporters van FC Utrecht misdroegen zich vorige week ook tijdens het thuisduel met Ajax. Ze maakten oerwoudgeluiden naar Brian Brobbey, de spits van de bezoekers uit Amsterdam. Een fan van FC Utrecht gooide een vuurwerkbom op het veld en werd na dat duel gearresteerd. Eerder dit seizoen braken er rellen uit na het duel van FC Utrecht en SC Cambuur.
Fans van Fortuna gooiden met bierbekers nadat FC Utrecht een in hun ogen onterecht toegekende strafschop had benut.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen subtoppers FC Utrecht en FC Twente heeft in de Eredivisie geen winnaar opgeleverd. In de Galgenwaard speelden de nummers 7 en 8 van de ranglijst met 1-1 gelijk. Mats Rots maakte in de slotfase gelijk voor FC Twente, dat nog kansen kreeg op een winnende treffer.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
15 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
18 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
18 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
18 uur geleden