Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna - Utrecht tweemaal stilgelegd na vuurwerk en bier op veld

Fortuna - Utrecht tweemaal stilgelegd na vuurwerk en bier op veld

SITTARD (ANP) - De wedstrijd tussen Fortuna Sittard en FC Utrecht in de Eredivisie is vrijdag tweemaal stilgelegd. Scheidsrechter Allard Lindhout onderbrak het duel na 52 minuten nadat er vanuit het vak voor bezoekende supporters vuurwerk op het veld was gegooid.

Een van de projectielen ontplofte in de buurt van reserves van FC Utrecht die aan het warmlopen waren. Lindhout legde het duel na 72 minuten weer stil nadat fans van Fortuna bierbekers op het veld hadden gegooid.

Supporters van FC Utrecht misdroegen zich vorige week ook tijdens het thuisduel met Ajax. Ze maakten oerwoudgeluiden naar Brian Brobbey, de spits van de bezoekers uit Amsterdam. Een fan van FC Utrecht gooide een vuurwerkbom op het veld en werd na dat duel gearresteerd. Eerder dit seizoen braken er rellen uit na het duel van FC Utrecht en SC Cambuur.

Fans van Fortuna gooiden met bierbekers nadat FC Utrecht een in hun ogen onterecht toegekende strafschop had benut.

Meer uit Voetbal

Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

1 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

3 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

4 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

6 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

6 uur geleden
FC Barcelona blijft na winst tegen Rayo Vallecano op titelkoers

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.

6 uur geleden
Brobbey schiet Sunderland naar winst op Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.

6 uur geleden