Fortuna - Utrecht tweemaal stilgelegd na vuurwerk en bier op veld
SITTARD (ANP) - De wedstrijd tussen Fortuna Sittard en FC Utrecht in de Eredivisie is vrijdag tweemaal stilgelegd. Scheidsrechter Allard Lindhout onderbrak het duel na 52 minuten nadat er vanuit het vak voor bezoekende supporters vuurwerk op het veld was gegooid.
Een van de projectielen ontplofte in de buurt van reserves van FC Utrecht die aan het warmlopen waren. Lindhout legde het duel na 72 minuten weer stil nadat fans van Fortuna bierbekers op het veld hadden gegooid.
Supporters van FC Utrecht misdroegen zich vorige week ook tijdens het thuisduel met Ajax. Ze maakten oerwoudgeluiden naar Brian Brobbey, de spits van de bezoekers uit Amsterdam. Een fan van FC Utrecht gooide een vuurwerkbom op het veld en werd na dat duel gearresteerd. Eerder dit seizoen braken er rellen uit na het duel van FC Utrecht en SC Cambuur.
Fans van Fortuna gooiden met bierbekers nadat FC Utrecht een in hun ogen onterecht toegekende strafschop had benut.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
29 minuten geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
2 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
7 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
11 uur geleden