Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna-speler Noslin krijgt alsnog schorsing van twee duels

Fortuna-speler Noslin krijgt alsnog schorsing van twee duels

ZEIST (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Tijjani Noslin. De 24-jarige aanvaller is alsnog voor drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geschorst. Dat meldt de KNVB.

Noslin werd halverwege december, tijdens de 4-1-nederlaag bij NEC, in de 24e minuut weggestuurd na een overtreding op Calvin Verdonk. De geboren Amsterdammer ging niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal en liet de zaak voorkomen bij de tuchtcommissie. Dat deed hij met succes, want de tuchtcommissie sprak hem vrij en oordeelde dat er geen sprake was van ernstig gemeen spel.

De aanklager was het niet eens met de vrijspraak en stapte naar de onafhankelijke commissie van beroep betaald voetbal. "Naar het oordeel van de commissie van beroep kan het ten laste gelegde ernstig gemeen spel worden bewezen. De commissie van beroep concludeert dat het aan de schuld van Noslin is te wijten dat de veiligheid van de tegenstander in gevaar is gebracht", luidt het oordeel.

Fortuna Sittard en Noslin kunnen tegen deze straf niet meer in beroep gaan.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

10 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

10 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

11 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

11 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

12 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

12 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

12 uur geleden