Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna-speler Noslin krijgt alsnog schorsing van twee duels

Fortuna-speler Noslin krijgt alsnog schorsing van twee duels

ZEIST (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Tijjani Noslin. De 24-jarige aanvaller is alsnog voor drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geschorst. Dat meldt de KNVB.

Noslin werd halverwege december, tijdens de 4-1-nederlaag bij NEC, in de 24e minuut weggestuurd na een overtreding op Calvin Verdonk. De geboren Amsterdammer ging niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal en liet de zaak voorkomen bij de tuchtcommissie. Dat deed hij met succes, want de tuchtcommissie sprak hem vrij en oordeelde dat er geen sprake was van ernstig gemeen spel.

De aanklager was het niet eens met de vrijspraak en stapte naar de onafhankelijke commissie van beroep betaald voetbal. "Naar het oordeel van de commissie van beroep kan het ten laste gelegde ernstig gemeen spel worden bewezen. De commissie van beroep concludeert dat het aan de schuld van Noslin is te wijten dat de veiligheid van de tegenstander in gevaar is gebracht", luidt het oordeel.

Fortuna Sittard en Noslin kunnen tegen deze straf niet meer in beroep gaan.

Meer uit Voetbal

Klaassen geniet van strijdlust Ajax in duel met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."

11 minuten geleden
Ajax brengt Feyenoord met counterspel dieper in de problemen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).

12 minuten geleden
Lammers leidt FC Twente met twee doelpunten langs Go Ahead

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.

55 minuten geleden
Klaassen en Mokio helpen Ajax aan zege op Feyenoord: 2-0

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.

57 minuten geleden
AC Milan laat punten liggen in thuiswedstrijd tegen Sassuolo

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2.

2 uur geleden
Heerenveen voorbij Sparta na ruime zege op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - Sparta is op eigen veld hard onderuitgegaan tegen sc Heerenveen. De Friezen wonnen in Rotterdam met 3-0 en passeren daarmee Sparta op de ranglijst van de Eredivisie.

3 uur geleden
Feyenoord begint met Ueda, Watanabe en Nieuwkoop tegen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.

3 uur geleden