Fortuna-speler Noslin krijgt alsnog schorsing van twee duels
ZEIST (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Tijjani Noslin. De 24-jarige aanvaller is alsnog voor drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geschorst. Dat meldt de KNVB.
Noslin werd halverwege december, tijdens de 4-1-nederlaag bij NEC, in de 24e minuut weggestuurd na een overtreding op Calvin Verdonk. De geboren Amsterdammer ging niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal en liet de zaak voorkomen bij de tuchtcommissie. Dat deed hij met succes, want de tuchtcommissie sprak hem vrij en oordeelde dat er geen sprake was van ernstig gemeen spel.
De aanklager was het niet eens met de vrijspraak en stapte naar de onafhankelijke commissie van beroep betaald voetbal. "Naar het oordeel van de commissie van beroep kan het ten laste gelegde ernstig gemeen spel worden bewezen. De commissie van beroep concludeert dat het aan de schuld van Noslin is te wijten dat de veiligheid van de tegenstander in gevaar is gebracht", luidt het oordeel.
Fortuna Sittard en Noslin kunnen tegen deze straf niet meer in beroep gaan.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
1 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
11 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
11 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
21 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
23 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geleden