Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna Sittard vervolgt opmars met zege op Heerenveen

Fortuna Sittard vervolgt opmars met zege op Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de opmars in de Eredivisie na de winterstop voortgezet. De ploeg van trainer Sjors Ultee won met 3-1 bij sc Heerenveen. Fortuna Sittard heeft 13 punten gepakt uit de laatste vijf wedstrijden.

De Limburgers hadden pas 3 punten toen hoofdtrainer Kevin Hofland in november werd ontslagen. Ultee, de assistent van Hofland, vulde de vacature op en onder diens leiding begon Fortuna te winnen.

De club uit Sittard trok de wedstrijd in het Abe Lenstra-stadion al voor rust naar zich toe. Aanvoerder Ben Rienstra opende in de 20e minuut de score. De opgekomen linksback George Cox kon enkele minuten later helemaal vrij de 0-2 inkoppen. Het betekende voor de Engelse verdediger al zijn vierde doelpunt van het seizoen. Geklungel bij Heerenveen leidde in de 37e minuut tot de derde treffer van Fortuna. Verdediger Pawel Bochniewicz liep zijn keeper Erwin Mulder bij een hoge bal in de weg en Zian Flemming profiteerde.

Bij Heerenveen, dat na een goede seizoensstart steeds verder wegzakt, ontbrak trainer Johnny Jansen op de bank. Jansen is besmet met het coronavirus en zit thuis. Zijn assistent Hennie Spijkerman haalde de debuterende aanwinst Siem de Jong na een uur naar de kant. Henk Veerman deed 20 minuten voor tijd nog iets terug namens de thuisclub.

Meer uit Voetbal

Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

2 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

2 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

3 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

3 uur geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

4 uur geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

7 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

8 uur geleden