Fortuna Sittard te laat met salarissen, maakt die dinsdag over
SITTARD (ANP) - Eredivisieclub Fortuna Sittard maakt dinsdag de salarissen voor de maand maart over. Dat heeft algemeen directeur Ivo Pfennings maandag aan dagblad De Limburger laten weten en de woordvoerder van de club bevestigt de berichtgeving.
"In verband met onvoorziene kosten in het stadion hadden we in maart hogere verplichtingen dan begroot", zei Pfennings in de krant. "We hebben de gehele organisatie daarover geïnformeerd." Volgens de algemeen directeur is het "complete onzin" dat er sprake zou zijn van een mogelijke staking van de spelersgroep. Wel zegt Pfennings dat het uitstellen van de salarissen "achteraf een verkeerde beslissing was, omdat het voor onnodige onrust heeft gezorgd".
Na de overwinning van afgelopen zondag op FC Groningen (3-1) ging het ook over een opvallend bericht van aanvaller Burak Yilmaz op Instagram, die daarin afscheid leek te nemen van de club. "Ik heb met plezier voor jullie gespeeld, bedankt voor alles", schreef de 37-jarige voetballer.
Contact
Pfennings zegt dat Yilmaz woensdag gewoon op de club is en meetraint. "Beide zaken staan volkomen los van elkaar", aldus de directeur. De woordvoerder van Fortuna bevestigt dat er contact is geweest met Yilmaz en dat de Turkse aanvaller woensdag op de club zal zijn.
Fortuna heeft door de zege op FC Groningen 32 punten en staat elfde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).
1 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
1 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
18 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
18 uur geleden