Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna Sittard te laat met salarissen, maakt die dinsdag over

Fortuna Sittard te laat met salarissen, maakt die dinsdag over

SITTARD (ANP) - Eredivisieclub Fortuna Sittard maakt dinsdag de salarissen voor de maand maart over. Dat heeft algemeen directeur Ivo Pfennings maandag aan dagblad De Limburger laten weten en de woordvoerder van de club bevestigt de berichtgeving.

"In verband met onvoorziene kosten in het stadion hadden we in maart hogere verplichtingen dan begroot", zei Pfennings in de krant. "We hebben de gehele organisatie daarover geïnformeerd." Volgens de algemeen directeur is het "complete onzin" dat er sprake zou zijn van een mogelijke staking van de spelersgroep. Wel zegt Pfennings dat het uitstellen van de salarissen "achteraf een verkeerde beslissing was, omdat het voor onnodige onrust heeft gezorgd".

Na de overwinning van afgelopen zondag op FC Groningen (3-1) ging het ook over een opvallend bericht van aanvaller Burak Yilmaz op Instagram, die daarin afscheid leek te nemen van de club. "Ik heb met plezier voor jullie gespeeld, bedankt voor alles", schreef de 37-jarige voetballer.

Contact

Pfennings zegt dat Yilmaz woensdag gewoon op de club is en meetraint. "Beide zaken staan volkomen los van elkaar", aldus de directeur. De woordvoerder van Fortuna bevestigt dat er contact is geweest met Yilmaz en dat de Turkse aanvaller woensdag op de club zal zijn.

Fortuna heeft door de zege op FC Groningen 32 punten en staat elfde in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Titel ver weg voor Atlético Madrid na blamage bij Las Palmas

LAS PALMAS (ANP) - Atlético Madrid lijkt afgehaakt in de strijd om de Spaanse titel. De ploeg van coach Diego Simeone blameerde zich met een nederlaag tegen het laaggeklasseerde Las Palmas. De club van Gran Canaria won met 1-0 door een doelpunt van Javier Muñoz in blessuretijd.

6 uur geleden
Spelers Leipzig en Kiel kort bewusteloos na harde botsing op veld

LEIPZIG (ANP/DPA) - Keeper Peter Gulacsi van RB Leipzig en verdediger David Zec van Holstein Kiel zijn allebei even bewusteloos geweest nadat ze hard met hun hoofden tegen elkaar botsten tijdens de wedstrijd. Dat vertelden de coaches van beide ploegen na afloop van het duel in de Bundesliga. Beide spelers liepen een hersenschudding op.

6 uur geleden
Heerenveen vergroot degradatiezorgen Almere City

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de degradatiezorgen van Almere City FC verder vergroot. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Friesland met 2-1 te sterk voor de hekkensluiter.

6 uur geleden
FC Dordrecht verliest bij TOP Oss na twee treffers van Kort

OSS (ANP) - FC Dordrecht heeft dure punten verspeeld in de strijd om de bovenste plaatsen in de Keuken Kampioen Divisie. De nummer 4 van de ranglijst verloor met 2-0 van het laaggeklasseerde TOP Oss.

8 uur geleden
Maatsen draagt met treffer bij aan zege Aston Villa op Newcastle

BIRMINGHAM (ANP) - Mede dankzij een treffer van Oranje-international Ian Maatsen heeft Aston Villa een ruime zege geboekt op Newcastle United. De ploeg uit Birmingham was op Villa Park met 4-1 te sterk voor de nummer 3 van de Premier League.

8 uur geleden
Napoli in punten gelijk met koploper Inter na nipte zege op Monza

MONZA (ANP) - Napoli is in punten weer gelijk gekomen met koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A boekte een nipte zege bij hekkensluiter Monza: 0-1.

8 uur geleden
FC Barcelona ontsnapt op miraculeuze wijze aan puntenverlies

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie puntenverlies op miraculeuze wijze voorkomen. De koploper keek voor eigen publiek tegen Celta de Vigo na ruim een uur spelen tegen een achterstand van 3-1 aan, maar trok de wedstrijd toch nog naar zich toe: 4-3. Raphinha maakte uit een strafschop in de 98e minuut het winnende doelpunt.

10 uur geleden