Fortuna Sittard te laat met salarissen, maakt die dinsdag over
SITTARD (ANP) - Eredivisieclub Fortuna Sittard maakt dinsdag de salarissen voor de maand maart over. Dat heeft algemeen directeur Ivo Pfennings maandag aan dagblad De Limburger laten weten en de woordvoerder van de club bevestigt de berichtgeving.
"In verband met onvoorziene kosten in het stadion hadden we in maart hogere verplichtingen dan begroot", zei Pfennings in de krant. "We hebben de gehele organisatie daarover geïnformeerd." Volgens de algemeen directeur is het "complete onzin" dat er sprake zou zijn van een mogelijke staking van de spelersgroep. Wel zegt Pfennings dat het uitstellen van de salarissen "achteraf een verkeerde beslissing was, omdat het voor onnodige onrust heeft gezorgd".
Na de overwinning van afgelopen zondag op FC Groningen (3-1) ging het ook over een opvallend bericht van aanvaller Burak Yilmaz op Instagram, die daarin afscheid leek te nemen van de club. "Ik heb met plezier voor jullie gespeeld, bedankt voor alles", schreef de 37-jarige voetballer.
Contact
Pfennings zegt dat Yilmaz woensdag gewoon op de club is en meetraint. "Beide zaken staan volkomen los van elkaar", aldus de directeur. De woordvoerder van Fortuna bevestigt dat er contact is geweest met Yilmaz en dat de Turkse aanvaller woensdag op de club zal zijn.
Fortuna heeft door de zege op FC Groningen 32 punten en staat elfde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
4 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
5 uur geleden