Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna Sittard te laat met salarissen, maakt die dinsdag over

Fortuna Sittard te laat met salarissen, maakt die dinsdag over

SITTARD (ANP) - Eredivisieclub Fortuna Sittard maakt dinsdag de salarissen voor de maand maart over. Dat heeft algemeen directeur Ivo Pfennings maandag aan dagblad De Limburger laten weten en de woordvoerder van de club bevestigt de berichtgeving.

"In verband met onvoorziene kosten in het stadion hadden we in maart hogere verplichtingen dan begroot", zei Pfennings in de krant. "We hebben de gehele organisatie daarover geïnformeerd." Volgens de algemeen directeur is het "complete onzin" dat er sprake zou zijn van een mogelijke staking van de spelersgroep. Wel zegt Pfennings dat het uitstellen van de salarissen "achteraf een verkeerde beslissing was, omdat het voor onnodige onrust heeft gezorgd".

Na de overwinning van afgelopen zondag op FC Groningen (3-1) ging het ook over een opvallend bericht van aanvaller Burak Yilmaz op Instagram, die daarin afscheid leek te nemen van de club. "Ik heb met plezier voor jullie gespeeld, bedankt voor alles", schreef de 37-jarige voetballer.

Contact

Pfennings zegt dat Yilmaz woensdag gewoon op de club is en meetraint. "Beide zaken staan volkomen los van elkaar", aldus de directeur. De woordvoerder van Fortuna bevestigt dat er contact is geweest met Yilmaz en dat de Turkse aanvaller woensdag op de club zal zijn.

Fortuna heeft door de zege op FC Groningen 32 punten en staat elfde in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink baalt van gebrek aan VAR in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.

5 uur geleden
Manchester City naar kwartfinales FA Cup na zege bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.

7 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt Excelsior vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.

7 uur geleden
Bosz maakt zich na zege op AZ niet druk over wijze van winnen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.

7 uur geleden
Schouten ziet zege PSV op AZ niet als revanche na bekernederlaag

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.

8 uur geleden
Voetbalsters boeken tegen Ierland eerste zege in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.

8 uur geleden
Koploper PSV ontsnapt met late zege tegen sterk AZ

EINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.

8 uur geleden