Fortuna Sittard strikt aanvaller Hansson
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de Noors-Zweedse aanvaller Emil Hansson aangetrokken. De 21-jarige spits ondertekent bij de Limburgse eredivisieclub een contract voor vier jaar. Fortuna Sittard heeft hem overgenomen van de Duitse club Hannover 96.
Hansson, die in Nederland nog wel de laatste onderdelen van de medische keuring moet doorstaan, kwam in 2015 in de jeugdopleiding van Feyenoord terecht. Voor de Rotterdammers speelde hij tussen 2017 en 2019 een paar keer in de hoofdmacht. De geboren Noor kwam in twee periodes op huurbasis voor RKC Waalwijk uit. Voor Hannover 96, dat hem in de zomer van 2019 kocht, was hij slechts een half seizoen actief.
"Dit is een geweldige transfer voor Fortuna Sittard", laat technisch manager Sjors Ultee weten. "Met Emil halen we een creatieve buitenspeler binnen die, ondanks zijn jonge leeftijd, al veel uren heeft gemaakt in de eredivisie en Keuken Kampioen Divisie. We zijn ervan overtuigd dat zijn komst veel kwaliteit toevoegt aan de selectie."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
8 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
14 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
18 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
19 uur geleden