Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna Sittard spreekt trainer Velázquez weer aan op gedrag

Fortuna Sittard spreekt trainer Velázquez weer aan op gedrag

SITTARD (ANP) - De clubleiding van Fortuna Sittard gaat hoofdtrainer Julio Velázquez opnieuw aanspreken op diens gedrag langs de lijn. De Spanjaard liet zich zaterdag gaan tijdens de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen FC Twente. De zichtbaar boze Velázquez sloeg een paar keer hard op het plexiglas van de dug-out en gooide ook technische apparatuur van zijn club omver.

Fortuna ging eerder al in gesprek met de 41-jarige Spanjaard over zijn gedrag langs het veld. Velázquez werd enkele weken geleden in de verloren uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk (3-1) met twee gele kaarten naar de tribune gestuurd door scheidsrechter Bas Nijhuis. Het leverde hem automatisch een schorsing van één wedstrijd op.

Zaterdag tegen FC Twente maakte Velázquez zich nogal boos omdat de bal bij een vrije trap van de bezoekers niet stil had gelegen. Uit de daaropvolgende aanval maakte FC Twente de tweede treffer.

Voorbeeldfunctie

"Ik begrijp de frustratie van Velázquez, want die goal had ook afgekeurd moeten worden", zegt technisch manager Sjoerd Ars van Fortuna tegen ESPN. "Maar dit gedrag is niet de manier hoe je het graag ziet. Het is een punt van aandacht. Hij zit vol in zijn woede en frustratie. Daar vinden we wat van als club. Dit is niet onze norm. We gaan zijn gedrag intern bespreken. Dit is iets wat wij niet goedkeuren. Zijn voorbeeldfunctie ligt onder een vergrootglas, dit gedrag leidt af van waar je mee bezig bent. Hij doet zichzelf tekort. Maar hij doet ons als club ook tekort."

Een woordvoerder van Fortuna bevestigt dat de clubleiding weer in gesprek gaat met de trainer. Volgens hem heeft Velázquez zaterdag tijdens diens woede-uitbarsting niets kapotgemaakt.

Meer uit Voetbal

Van den Brom volgt Oosting op als trainer FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.

4 uur geleden
UEFA en FIFPRO: overvolle speelkalender heeft kantelpunt bereikt

NYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.

5 uur geleden
Na Leverkusen ontslaat ook Mönchengladbach trainer al snel

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.

7 uur geleden
FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

1 dag geleden
Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

1 dag geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

1 dag geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

1 dag geleden