Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna Sittard pakt punt in uitduel met FC Utrecht

Fortuna Sittard pakt punt in uitduel met FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Fortuna Sittard heeft een punt overgehouden aan de uitwedstrijd bij FC Utrecht. De Limburgers die strijden tegen degradatie speelden 1-1 in de Domstad.

Fortuna komt in punten op gelijke hoogte met Willem II (23). Sparta Rotterdam heeft met 22 punten een punt minder, maar speelt zaterdag nog tegen Ajax en heeft nog een wedstrijd minder gespeeld. PEC Zwolle staat laatste met 20 punten. FC Utrecht is de nummer 6 met 42 punten.

Bart Ramselaar had de thuisploeg al in de 5e minuut op voorsprong gezet. Zian Flemming zorgde in de tweede helft voor de gelijkmaker.

Utrecht verspeelde vorige week tegen RKC Waalwijk een zege in blessuretijd. Tegen Fortuna begon de ploeg van interim-coach Rick Kruys overtuigend. Na balverlies bij Fortuna maakte Ramselaar de openingstreffer. Utrecht mocht het zich kwalijk nemen dat 1-0 de ruststand was. Ramselaar en Quinten Timber misten meerdere kansen op de 2-0.

Fortuna zette in de tweede helft meer druk. Na eerdere kansen voor Flemming en Mats Seuntjens, tikte Flemming in de 61e minuut de gelijkmaker binnen uit de rebound. Seuntjens kreeg zelfs nog kansen op de 1-2, maar doelman Fabian de Keijzer bracht redding. Een laat doelpunt van Mark van der Maarel na een scrimmage werd afgekeurd wegens hands van Willem Janssen.

Meer uit Voetbal

Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

2 minuten geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

2 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

4 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

5 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

6 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

8 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

10 uur geleden