Fortuna Sittard pakt punt in uitduel met FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Fortuna Sittard heeft een punt overgehouden aan de uitwedstrijd bij FC Utrecht. De Limburgers die strijden tegen degradatie speelden 1-1 in de Domstad.
Fortuna komt in punten op gelijke hoogte met Willem II (23). Sparta Rotterdam heeft met 22 punten een punt minder, maar speelt zaterdag nog tegen Ajax en heeft nog een wedstrijd minder gespeeld. PEC Zwolle staat laatste met 20 punten. FC Utrecht is de nummer 6 met 42 punten.
Bart Ramselaar had de thuisploeg al in de 5e minuut op voorsprong gezet. Zian Flemming zorgde in de tweede helft voor de gelijkmaker.
Utrecht verspeelde vorige week tegen RKC Waalwijk een zege in blessuretijd. Tegen Fortuna begon de ploeg van interim-coach Rick Kruys overtuigend. Na balverlies bij Fortuna maakte Ramselaar de openingstreffer. Utrecht mocht het zich kwalijk nemen dat 1-0 de ruststand was. Ramselaar en Quinten Timber misten meerdere kansen op de 2-0.
Fortuna zette in de tweede helft meer druk. Na eerdere kansen voor Flemming en Mats Seuntjens, tikte Flemming in de 61e minuut de gelijkmaker binnen uit de rebound. Seuntjens kreeg zelfs nog kansen op de 1-2, maar doelman Fabian de Keijzer bracht redding. Een laat doelpunt van Mark van der Maarel na een scrimmage werd afgekeurd wegens hands van Willem Janssen.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
35 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
2 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
6 uur geledenGÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.
7 uur geledenDAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.
7 uur geleden