Fortuna Sittard pakt punt in uitduel met FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Fortuna Sittard heeft een punt overgehouden aan de uitwedstrijd bij FC Utrecht. De Limburgers die strijden tegen degradatie speelden 1-1 in de Domstad.
Fortuna komt in punten op gelijke hoogte met Willem II (23). Sparta Rotterdam heeft met 22 punten een punt minder, maar speelt zaterdag nog tegen Ajax en heeft nog een wedstrijd minder gespeeld. PEC Zwolle staat laatste met 20 punten. FC Utrecht is de nummer 6 met 42 punten.
Bart Ramselaar had de thuisploeg al in de 5e minuut op voorsprong gezet. Zian Flemming zorgde in de tweede helft voor de gelijkmaker.
Utrecht verspeelde vorige week tegen RKC Waalwijk een zege in blessuretijd. Tegen Fortuna begon de ploeg van interim-coach Rick Kruys overtuigend. Na balverlies bij Fortuna maakte Ramselaar de openingstreffer. Utrecht mocht het zich kwalijk nemen dat 1-0 de ruststand was. Ramselaar en Quinten Timber misten meerdere kansen op de 2-0.
Fortuna zette in de tweede helft meer druk. Na eerdere kansen voor Flemming en Mats Seuntjens, tikte Flemming in de 61e minuut de gelijkmaker binnen uit de rebound. Seuntjens kreeg zelfs nog kansen op de 1-2, maar doelman Fabian de Keijzer bracht redding. Een laat doelpunt van Mark van der Maarel na een scrimmage werd afgekeurd wegens hands van Willem Janssen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
10 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
10 uur geleden