Fortuna Sittard pakt punt in uitduel met FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Fortuna Sittard heeft een punt overgehouden aan de uitwedstrijd bij FC Utrecht. De Limburgers die strijden tegen degradatie speelden 1-1 in de Domstad.
Fortuna komt in punten op gelijke hoogte met Willem II (23). Sparta Rotterdam heeft met 22 punten een punt minder, maar speelt zaterdag nog tegen Ajax en heeft nog een wedstrijd minder gespeeld. PEC Zwolle staat laatste met 20 punten. FC Utrecht is de nummer 6 met 42 punten.
Bart Ramselaar had de thuisploeg al in de 5e minuut op voorsprong gezet. Zian Flemming zorgde in de tweede helft voor de gelijkmaker.
Utrecht verspeelde vorige week tegen RKC Waalwijk een zege in blessuretijd. Tegen Fortuna begon de ploeg van interim-coach Rick Kruys overtuigend. Na balverlies bij Fortuna maakte Ramselaar de openingstreffer. Utrecht mocht het zich kwalijk nemen dat 1-0 de ruststand was. Ramselaar en Quinten Timber misten meerdere kansen op de 2-0.
Fortuna zette in de tweede helft meer druk. Na eerdere kansen voor Flemming en Mats Seuntjens, tikte Flemming in de 61e minuut de gelijkmaker binnen uit de rebound. Seuntjens kreeg zelfs nog kansen op de 1-2, maar doelman Fabian de Keijzer bracht redding. Een laat doelpunt van Mark van der Maarel na een scrimmage werd afgekeurd wegens hands van Willem Janssen.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
7 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
8 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
9 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
19 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
21 uur geleden