Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna Sittard klopt ook ADO en krijgt play-offs in zicht

Fortuna Sittard klopt ook ADO en krijgt play-offs in zicht

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in de Eredivisie ook gewonnen van ADO Den Haag. Lisandro Semedo en Sebastian Polter bezorgden de Limburgse ploeg weer een overwinning: 2-0. Onder leiding van de in november aangestelde trainer Sjors Ultee, die de ontslagen Kevin Hofland opvolgde, heeft Fortuna uitzicht gekregen op deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

De geel-groene formatie boekte tegen ADO al de negende overwinning onder Ultee. Semedo opende na 25 minuten de score. De aanvaller kreeg de bal in het strafschopgebied aangespeeld door Mats Seuntjens en passeerde doelman Martin Fraisl, die ADO vorige week met een groot aantal reddingen een punt bezorgde tegen PSV (2-2). Bij de club uit Den Haag stond de teruggekeerde Abdenasser El Khayati in de basis. De spelmaker, in zijn eerste periode zo belangrijk voor ADO, kon zich niet onderscheiden.

De ploeg van trainer Ruud Brood wist amper kansen te creëren. Invaller Ricardo Kishna schoot in de 79e minuut wel rakelings over het doel. Even later viel de beslissing aan de andere kant, via een doelpunt van Polter. ADO staat op de zeventiende plaats en heeft nog maar 4 punten meer dan hekkensluiter FC Emmen, dat tegen PEC Zwolle de eerste zege van het seizoen boekte (3-2).

Meer uit Voetbal

Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

2 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

2 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

4 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

4 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

7 uur geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

9 uur geleden