Fortuna Sittard huurt Kroatische middenvelder Bistrovic
SITTARD (ANP) - Kristijan Bistrovic voetbalt de rest van het seizoen op huurbasis voor Fortuna Sittard. De 24-jarige middenvelder uit Kroatië is eigendom van CSKA Moskou, dat hem het afgelopen halfjaar al uitleende aan het Italiaanse Lecce. Voor die club kwam Bistrovic elf keer in actie, de laatste zes keer als invaller. Fortuna, dat twaalfde staat in de Eredivisie, heeft een optie tot koop.
"Fortuna kwam met een goed en ambitieus plan, daar wil ik graag deel van uitmaken" ,zegt Bistrovic, die bij Fortuna twee landgenoten treft: doelman Ivor Pandur en verdediger Stipe Radic. "Dat maakt het makkelijker om me aan te passen. Ik kijk ernaar uit om mijn nieuwe teamgenoten en de fans te ontmoeten. Ze kunnen erop rekenen dat ik altijd 100 procent geef."
Voormalig Kroatisch jeugdinternational Bistrovic debuteerde voor Slaven Belupo Koprivnica, waarna hij in 2018 verkaste naar CSKA Moskou waarvoor hij bijna honderd wedstrijden speelde.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
1 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
1 uur geledenJEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.
1 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.
1 uur geledenVERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
4 uur geleden