Fortuna Sittard huurt Kroatische middenvelder Bistrovic
SITTARD (ANP) - Kristijan Bistrovic voetbalt de rest van het seizoen op huurbasis voor Fortuna Sittard. De 24-jarige middenvelder uit Kroatië is eigendom van CSKA Moskou, dat hem het afgelopen halfjaar al uitleende aan het Italiaanse Lecce. Voor die club kwam Bistrovic elf keer in actie, de laatste zes keer als invaller. Fortuna, dat twaalfde staat in de Eredivisie, heeft een optie tot koop.
"Fortuna kwam met een goed en ambitieus plan, daar wil ik graag deel van uitmaken" ,zegt Bistrovic, die bij Fortuna twee landgenoten treft: doelman Ivor Pandur en verdediger Stipe Radic. "Dat maakt het makkelijker om me aan te passen. Ik kijk ernaar uit om mijn nieuwe teamgenoten en de fans te ontmoeten. Ze kunnen erop rekenen dat ik altijd 100 procent geef."
Voormalig Kroatisch jeugdinternational Bistrovic debuteerde voor Slaven Belupo Koprivnica, waarna hij in 2018 verkaste naar CSKA Moskou waarvoor hij bijna honderd wedstrijden speelde.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP/AFP) - De spelers en staf van Bodø/Glimt zijn vol ongeloof en euforie na het uitschakelen van Internazionale, de verliezend finalist van vorig seizoen, in de Champions League. "Dit is een geweldige avond voor de club, de spelers, onze stad en ook voor het Noorse voetbal", zei trainer Kjetil Knutsen van de debuterende club in het belangrijkste Europese clubtoernooi.
4 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
16 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
20 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
21 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
22 uur geleden