Fortuna Sittard huurt Kroatische middenvelder Bistrovic
SITTARD (ANP) - Kristijan Bistrovic voetbalt de rest van het seizoen op huurbasis voor Fortuna Sittard. De 24-jarige middenvelder uit Kroatië is eigendom van CSKA Moskou, dat hem het afgelopen halfjaar al uitleende aan het Italiaanse Lecce. Voor die club kwam Bistrovic elf keer in actie, de laatste zes keer als invaller. Fortuna, dat twaalfde staat in de Eredivisie, heeft een optie tot koop.
"Fortuna kwam met een goed en ambitieus plan, daar wil ik graag deel van uitmaken" ,zegt Bistrovic, die bij Fortuna twee landgenoten treft: doelman Ivor Pandur en verdediger Stipe Radic. "Dat maakt het makkelijker om me aan te passen. Ik kijk ernaar uit om mijn nieuwe teamgenoten en de fans te ontmoeten. Ze kunnen erop rekenen dat ik altijd 100 procent geef."
Voormalig Kroatisch jeugdinternational Bistrovic debuteerde voor Slaven Belupo Koprivnica, waarna hij in 2018 verkaste naar CSKA Moskou waarvoor hij bijna honderd wedstrijden speelde.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
3 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
9 uur geleden