Fortuna Sittard huurt Kroatische middenvelder Bistrovic
SITTARD (ANP) - Kristijan Bistrovic voetbalt de rest van het seizoen op huurbasis voor Fortuna Sittard. De 24-jarige middenvelder uit Kroatië is eigendom van CSKA Moskou, dat hem het afgelopen halfjaar al uitleende aan het Italiaanse Lecce. Voor die club kwam Bistrovic elf keer in actie, de laatste zes keer als invaller. Fortuna, dat twaalfde staat in de Eredivisie, heeft een optie tot koop.
"Fortuna kwam met een goed en ambitieus plan, daar wil ik graag deel van uitmaken" ,zegt Bistrovic, die bij Fortuna twee landgenoten treft: doelman Ivor Pandur en verdediger Stipe Radic. "Dat maakt het makkelijker om me aan te passen. Ik kijk ernaar uit om mijn nieuwe teamgenoten en de fans te ontmoeten. Ze kunnen erop rekenen dat ik altijd 100 procent geef."
Voormalig Kroatisch jeugdinternational Bistrovic debuteerde voor Slaven Belupo Koprivnica, waarna hij in 2018 verkaste naar CSKA Moskou waarvoor hij bijna honderd wedstrijden speelde.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
9 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
11 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
11 uur geleden