Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna Sittard geeft zege bij NEC in blessuretijd uit handen

Fortuna Sittard geeft zege bij NEC in blessuretijd uit handen

NIJMEGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft een kans op de eerste overwinning van dit seizoen in de Eredivisie laten liggen. De Limburgers stonden bij NEC lange tijd voor, maar in de blessuretijd viel de gelijkmaker alsnog: 1-1. Het betekende wel het eerste punt voor Fortuna, dat op de laatste plaats blijft staan.

De nieuwe Fortuna-trainer Julio Velázquez zat in De Goffert nog op de tribune. De Spanjaard, die de ontslagen Sjors Ultee opvolgt, debuteert volgende week in de thuiswedstrijd tegen Excelsior.

Velázquez zag dat zijn nieuwe werkgever het voor rust moeilijk had. De Kroatische doelman Ivor Pandur moest in de 2e minuut al redden op een kopbal van Mikkel Duelund. Halverwege de eerste helft voorkwam hij opnieuw een doelpunt, dit keer bij een grote kopkans voor Landry Dimata. Aan de andere kant redde keeper Jasper Cillessen goed bij een vrije trap van Burak Yilmaz. Het was de vijfde keer in zes wedstrijden dat NEC dit seizoen ging rusten met een stand van 0-0.

Bij Fortuna kwam Mats Seuntjens, die door interim-trainer Dominik Vergoossen op de bank was gehouden, na rust in de ploeg. Het was een andere invaller die het verschil maakte. Oguzhan Özyakup trapte de bal in de 71e minuut schitterend in de linkerbovenhoek. Het leek genoeg voor de eerste zege, maar de Portugese invaller Pedro Marques maakte in de 95e minuut van dichtbij gelijk: 1-1.

Meer uit Sport

NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

1 uur geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

2 uur geleden
Tennisser Sinner probleemloos naar vierde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.

5 uur geleden
Shorttrackbroers Van 't Wout gaan samenwerken met Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.

7 uur geleden
Bond: loopevenementen verantwoordelijk bij uitvoering richtlijnen

ARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.

11 uur geleden
Volleyballers Orion Stars landskampioen na derde zege op Lycurgus

DOETINCHEM (ANP) - De volleyballers van Orion Stars zijn voor het derde jaar op rij landskampioen geworden. Zondag was de ploeg in het eigen Doetinchem met 3-0 te sterk voor Lycurgus uit Groningen. Daarmee is Orion Stars op 3-0 gekomen in de best-of-fiveserie en is het kampioenschap beslist.

1 dag geleden
Magnier pakt tweede ritzege in Giro d'Italia, Groenewegen derde

SOFIA (ANP) - Paul Magnier heeft na de eerste ook de derde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De Franse renner van Soudal Quick-Step was in de straten van de Bulgaarse hoofdstad Sofia de snelste in de massasprint, voor de Italiaan Jonathan Milan en Dylan Groenewegen. De Nederlander van Unibet Rose Rockets kwam in de laatste meters snel opzetten, maar kon zijn wiel net niet voor dat van de Fransman steken.

1 dag geleden