Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna Sittard boekt in Almelo tweede zege op rij

Fortuna Sittard boekt in Almelo tweede zege op rij

ALMELO (ANP) - Fortuna Sittard heeft de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van trainer Sjors Ultee versloeg Heracles in Almelo met 2-1 en kwam daardoor in punten op gelijke hoogte. Fortuna moest dit seizoen lang wachten op een overwinning, maar na de primeur vorige week tegen Willem II (3-2) volgde vrijdag direct de tweede zege.

De Limburgers kregen op het kunstgras wel wat hulp van de thuisploeg. Verdediger Marco Rente gleed de bal na een half uur spelen in eigen doel. Even daarvoor was aan de andere kant een doelpunt van Rai Vloet afgekeurd vanwege buitenspel. Spits Adrian Szöke, de vervanger van de geschorste Sinan Bakis, had in de openingsfase al een grote kans laten liggen om Heracles op voorsprong te koppen.

Met een dubbele wissel in de rust hoopte trainer Frank Wormuth in de tweede helft iets te forceren. Een van de invallers, Teun Bijleveld, leidde na een uur met slordig balverlies echter de 0-2 in. Emil Hansson pikte de bal op eigen helft op en bediende spits Sebastian Polter, die met een stiftje over keeper Janis Blaswich de voorsprong van Fortuna verdubbelde.

In de blessuretijd kopte invaller Delano Burgzorg, die eerder de lat had geraakt, de aansluitingstreffer binnen. Vlak voor het verstrijken van de extra tijd schoot Silvester van der Water de bal naast bij de laatste kans van Heracles.

Meer uit Voetbal

Reijnders: City niet van slag na thuisnederlaag tegen Leverkusen

MANCHESTER (ANP/AFP) - Tijjani Reijnders heeft benadrukt dat Manchester City na de verrassende nederlaag (0-2) tegen Bayer Leverkusen in de Champions League niet van slag zal raken. "Natuurlijk is het balen, maar we mogen ons zelfvertrouwen niet verliezen, want we hebben eerder geweldig gepresteerd en we moeten weer terug naar die winning streak. Dat doen we door ons voor te bereiden op de volgende wedstrijd op zaterdag", aldus de Nederlandse middenvelder in Manchester.

30 minuten geleden
Man die inreed op feestende Liverpool-fans bekent alsnog schuld

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces alsnog schuld bekend. Tegen hem zijn 31 aanklachten ingediend, waaronder het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.

35 minuten geleden
ADO neemt na rellen voorlopig geen fans mee naar uitduels

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag neemt voorlopig geen supporters mee naar uitwedstrijden. Reden voor die maatregel zijn de ongeregeldheden van vrijdag tijdens een uitduel met SC Cambuur. Fans van ADO gooiden onder meer vuurwerk naar de tribune waar ook kinderen zaten. Supporters van ADO waren eind oktober ook betrokken bij rellen rond een bekerduel bij FC Den Bosch.

3 uur geleden
Roda JC onderzoekt vermeend racisme naar keeper FC Dordrecht

KERKRADE (ANP) - Roda JC onderzoekt of de Portugese doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend door supporters van de club uit Limburg. "Roda JC heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht vernomen dat de keeper van FC Dordrecht mogelijk racistisch is bejegend. Een dergelijke beschuldiging nemen wij als club uiterst serieus. Racisme en discriminatie horen nergens thuis, niet in het voetbal en niet in onze samenleving" , meldt de club in een statement.

3 uur geleden
Trainer Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor nederlaag City

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.

6 uur geleden
Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

16 uur geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

16 uur geleden