Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna Sittard boekt in Almelo tweede zege op rij

Fortuna Sittard boekt in Almelo tweede zege op rij

ALMELO (ANP) - Fortuna Sittard heeft de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van trainer Sjors Ultee versloeg Heracles in Almelo met 2-1 en kwam daardoor in punten op gelijke hoogte. Fortuna moest dit seizoen lang wachten op een overwinning, maar na de primeur vorige week tegen Willem II (3-2) volgde vrijdag direct de tweede zege.

De Limburgers kregen op het kunstgras wel wat hulp van de thuisploeg. Verdediger Marco Rente gleed de bal na een half uur spelen in eigen doel. Even daarvoor was aan de andere kant een doelpunt van Rai Vloet afgekeurd vanwege buitenspel. Spits Adrian Szöke, de vervanger van de geschorste Sinan Bakis, had in de openingsfase al een grote kans laten liggen om Heracles op voorsprong te koppen.

Met een dubbele wissel in de rust hoopte trainer Frank Wormuth in de tweede helft iets te forceren. Een van de invallers, Teun Bijleveld, leidde na een uur met slordig balverlies echter de 0-2 in. Emil Hansson pikte de bal op eigen helft op en bediende spits Sebastian Polter, die met een stiftje over keeper Janis Blaswich de voorsprong van Fortuna verdubbelde.

In de blessuretijd kopte invaller Delano Burgzorg, die eerder de lat had geraakt, de aansluitingstreffer binnen. Vlak voor het verstrijken van de extra tijd schoot Silvester van der Water de bal naast bij de laatste kans van Heracles.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

1 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

1 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

2 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

3 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

3 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

4 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

4 uur geleden