Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna schenkt thuispubliek eindelijk goals: 4-1 tegen Heracles

Fortuna schenkt thuispubliek eindelijk goals: 4-1 tegen Heracles

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft zijn grootste zege van dit seizoen geboekt. De ploeg van trainer Danny Buijs won in eigen huis met 4-1 van Heracles Almelo. De Limburgers passeerden Heracles in de stand en klommen naar de negende plaats. De club uit Almelo zakte naar de elfde positie in de Eredivisie.

De 10.000 toeschouwers in het Fortuna Sittard Stadion wisten amper wat ze zagen. Hun ploeg wist eindelijk te scoren. In de eerste elf wedstrijden van dit seizoen trof Fortuna slechts acht keer doel, tegen Heracles lagen er na 40 minuten al vier in.

Rodrigo Guth opende na 6 minuten de score. Hij kopte de bal uit een voorzet van Alen Halilovic achter de Almelose doelman Michael Brouwer. Milan Robberechts maakte er een kleine twintig minuten later 2-0 van. De Belg kreeg een kopbal van spits Kaj Sierhuis voor de linkervoet en schoot met een vernuftig tikje raak. Halilovic tekende na een half uur voor de 3-0 en Sierhuis werkte vijf minuten voor rust een via Iñigo Córdoba doorgekopte bal binnen: 4-0.

In de tweede helft bleef Fortuna het machteloze Heracles overklassen, maar de ploeg slaagde er niet in de productie te vergroten. Tegen het einde viel er onverwachts nog een tegengoal van Mario Engels.

Meer uit Voetbal

Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

12 minuten geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

1 uur geleden
NAC Breda haalt transfervrije Ghanese aanvaller Ayew (36)

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.

3 uur geleden
Belgisch voetbal wint zaak om uitzendrechten en blijft op tv

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.

5 uur geleden
Arteta ziet na zege op Villa dat koploper Arsenal op goede weg is

LONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.

6 uur geleden
Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

16 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

17 uur geleden