Fortuna legt voormalig speler van PSG transfervrij vast
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de Franse middenvelder Edouard Michut aangetrokken. De pas 21-jarige Michut speelde in het verleden voor Paris Saint-Germain, waar hij een aantal jaar in de jeugdopleiding speelde en in 2021 debuteerde in het eerste elftal.
"Ik ben blij dat ik weer met teamgenoten op het veld kan staan. De afgelopen periode heb ik goede gesprekken gehad met Americo Branco en trainer Danny Buijs, waardoor ik zeker weet dat Fortuna een prachtige volgende stap is in mijn carrière. Ik was tegen sc Heerenveen in het stadion en het voelde meteen goed. Ik kijk ernaar uit om hier aan de slag te gaan", aldus Michut op de website van de Limburgers.
Michut heeft tot de zomer van 2027 getekend bij de nummer 7 van de Eredivisie. Hij was transfervrij nadat zijn contract bij het Turkse Adana Demirspor medio augustus werd verbroken.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
5 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
6 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
6 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
7 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
10 uur geleden