
Fortuna door met Ferati en neemt afscheid van Van Osch en Musaba
SITTARD (ANP) - Arianit Ferati speelt ook volgend seizoen bij Fortuna Sittard. De Limburgse club heeft de optie in het contract van de 25-jarige middenvelder gelicht.
De Duitser kwam in 2021 over van SV Waldhof Mannheim 07. Hij speelde sindsdien 39 duels voor de club uit Sittard.
Fortuna, de nummer 12 van de Eredivisie, neemt afscheid van doelman Yanick van Osch (26) en middenvelder Richie Musaba (22). Zij beschikken over een aflopend contract.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de Coupe de France gewonnen. De kampioen was in de finale te sterk voor Stade Reims in Saint-Denis (3-0).
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft na een zware krachtinspanning uitzicht gehouden op een langer verblijf in de Eredivisie. De club uit Tilburg won het thuisduel met FC Dordrecht in de play-offs voor promotie en degradatie na verlenging (3-2). Maar FC Dordrecht was de Brabanders woensdag de baas gebleven (2-1). Daarom moest een strafschoppenserie de beslissing brengen. Die won Willem II met 5-4.
4 uur geledenBERLIJN (ANP) - De voetballers van VfB Stuttgart hebben de Duitse beker gewonnen. Ze gaven derdeklasser Arminia Bielefeld nauwelijks een kans op een nieuwe stunt in het Olympiastadion van Berlijn (4-2).
5 uur geledenLISSABON (ANP) - Renée Slegers was trots op de voetbalsters van Arsenal na een zege op FC Barcelona (1-0) in de finale van de Champions League. "Er zit zoveel kracht in mijn team", vertelde ze aan aanwezige verslaggevers in Lissabon. "We hebben zoveel goede voetbalsters. Maar we zijn de laatste tijd ook mentaal sterker geworden. En we zijn bereid om voor elkaar te werken. Iedere dag en ook op de training."
6 uur geledenLISSABON (ANP) - Renée Slegers heeft met Arsenal als eerste Nederlandse coach de Champions League voor vrouwen gewonnen. Met Oranje-keepster Daphne van Domselaar onder de lat klopte de club uit Londen in de finale in Lissabon titelverdediger FC Barcelona, waar Esmee Brugts inviel: 1-0. De door Slegers ingebrachte Stina Blackstenius maakte in de 75e minuut het enige doelpunt.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Darije Kalezic vertrekt na twee seizoenen bij ADO Den Haag. De trainer en club hebben na de gemiste promotie naar de Eredivisie besloten dat het beter is om uit elkaar te gaan.
8 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Erik ten Hag is dicht bij een akkoord met Bayer Leverkusen. De 55-jarige trainer ondertekent zo goed als zeker komende week een meerjarig contract, zo melden veel buitenlandse media.
8 uur geleden