Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna dient Heracles tweede competitienederlaag van 2025 toe

Fortuna dient Heracles tweede competitienederlaag van 2025 toe

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft op eigen veld Heracles Almelo de tweede competitienederlaag van 2025 toegediend. De nummer 8 van de Eredivisie had genoeg aan een benutte strafschop van de Zweed Kristoffer Peterson: 1-0.

Heracles verloor dit kalenderjaar tot zaterdag in de Eredivisie alleen van koploper Ajax (4-0). In het bekertoernooi haalde de ploeg van de na dit seizoen vertrekkende trainer Erwin van de Looi de halve finales, waarin de club na strafschoppen verloor van AZ.

Kansen waren in de eerste helft spaarzaam. Heracles-aanvaller Juho Talvitie schoot na een fraaie actie al vroeg net naast, Fortuna-invaller Alessio Da Cruz stuitte vlak voor rust op doelman Fabian de Keijzer. Na ruim een uur kreeg Fortuna na vasthouden door Sem Scheperman een strafschop, die Peterson benutte. De Keijzer voorkwam een kwartier voor tijd de 2-0 van Da Cruz.

De ploeg van trainer Danny Buijs stijgt door de tweede zege op rij naar de achtste plek met 32 punten. Heracles staat twaalfde met 27 punten.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Gattuso gelooft in kansen voor Italië op WK

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso is ervan overtuigd dat Italië volgend jaar deelneemt aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben goede voetballers", zei de nieuwe bondscoach tijdens zijn presentatie. "Vier of vijf van onze spelers horen bij de beste tien spelers van de wereld op hun positie."

37 minuten geleden
Voetballers Herrera en Figal van Boca voor vier duels geschorst

MIAMI (ANP) - Voetballers Ander Herrera en Nicolas Figal van Boca Juniors hebben mogelijk hun laatste wedstrijd op het WK voor clubs al gespeeld. Ze zijn voor vier duels geschorst voor de rode kaart die ze kregen tijdens een duel met Benfica (2-2).

4 uur geleden
Real Madrid speelt gelijk op WK voor clubs bij debuut Huijsen

MIAMI (ANP) - Real Madrid heeft de eerste wedstrijd op het WK voor clubs in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Al-Hilal: 1-1. De wedstrijd was het debuut van de nieuwe coach Xabi Alonso, die ook aankopen Dean Huijsen en Trent Alexander-Arnold liet debuteren.

15 uur geleden
Jong Duitsland en Jong Engeland naar kwartfinales op EK

NITRA (ANP) - De voetballers van Jong Duitsland en Jong Engeland hebben de kwartfinales van het EK onder 21 jaar bereikt. De Duitsers wonnen het laatste groepsduel met de Engelsen met 2-1, maar door de zege van Jong Tsjechië op Jong Slovenië (2-0) ging Engeland alsnog naar de laatste acht, waarbij Nederland zich eerder op de avond ook schaarde door een 2-0-zege op Oekraïne.

15 uur geleden
Bondscoach Reiziger ziet juiste energie bij Jong Oranje

PRESTOV (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger was tevreden met het optreden van Jong Oranje bij het EK. "We hebben de mensen erop gezet die energie gaven. En die spelers hebben de juiste energie gegeven. Daarin is het geslaagd", zei Reiziger bij Ziggo Sport na de 2-0-zege van Jong Oranje op Jong Oekraïne in Prestov.

18 uur geleden
Manchester City wint op WK voor clubs bij debuut Reijnders

PHILADELPHIA (ANP) - Tijjani Reijnders heeft een succesvol debuut gemaakt bij Manchester City. De ploeg van coach Pep Guardiola begon het WK voor clubteams met een 2-0-overwinning op Wydad AC uit Casablanca.

18 uur geleden
Jong Oranje na zege op Jong Oekraïne naar kwartfinale EK

PRESOV (ANP) - Jong Oranje staat in de kwartfinale van het EK. De jonge profvoetballers van bondscoach Michael Reiziger hadden aan een 2-0-overwinning op Oekraïne genoeg om als nummer 2 van Groep D de laatste acht te bereiken. Jong Oranje speelt zaterdag tegen Jong Portugal (winnaar van Groep C) om een plaats in de halve finales.

18 uur geleden