Fortuna-coach Hofland ontgoocheld: dit is onacceptabel
SITTARD (ANP) - Coach Kevin Hofland van Fortuna Sittard maakte na de thuisnederlaag tegen FC Groningen (1-3) een ontgoochelde indruk. "Dit is onacceptabel", bromde de oud-verdediger bij FOX Sports. "Ik voel me min of meer in de steek gelaten door de ploeg. Als je de jongens zo op het veld ziet lopen, kan dat niet. Je kunt best eens een mindere dag hebben, maar niet op deze manier. Dit is een aardige tik."
Bij de regionale zender L1 stelde Hofland later zijn positie ter discussie bij de nieuwe hekkensluiter in de eredivisie. "Als de spelers niet meer met mij kunnen, dan houdt het ook op. Want als ik naar vandaag kijk, krijg ik soms wel het gevoel dat dat zo is, om heel eerlijk te zijn. Voor de wedstrijd wordt alles doorgenomen, zowel individueel als met de groep, en als je dit dan terugkrijgt, dan krijg je wel het gevoel waar je het nog voor doet."
Ook aanvoerder Jorrit Smeets liet zich somber uit. "Als je zo aan de wedstrijd begint, speel je een verloren wedstrijd. We kwamen overal te laat bij. We liepen alleen maar achter de bal aan, een beetje blind eigenlijk. Dit doet pijn, je wordt er een beetje moe van. Ik ben er na deze wedstrijd even helemaal klaar mee."
Fortuna Sittard pakte uit de eerste zes wedstrijden slechts twee punten. De Limburgse club wist tegen FC Groningen nauwelijks iets af te dwingen.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink is na maanden afwezigheid terug in de selectie van AZ. De spits is inzetbaar in de uitwedstrijd tegen Excelsior komende zaterdag, meldde trainer Leeroy Echteld op de clubsite. Ook middenvelder Sven Mijnans is hersteld van zijn blessure en kan tegen Excelsior zijn rentree maken.
32 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie moet nog even geduld hebben voordat hij een beroep kan doen op nieuwkomer Raheem Sterling. De 31-jarige Engelsman werd donderdag transfervrij aangetrokken, maar wacht nog op een werkvergunning en moet nog wedstrijdfit worden. Dat zei Van Persie vrijdag tijdens een persconferentie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onzeker of Feyenoord-trainer Robin van Persie zondag de beschikking heeft over Ayase Ueda voor het thuisduel met Go Ahead Eagles. De topscorer van de Eredivisie was niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd tegen FC Utrecht (0-1) van vorig weekend.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal hebben grote belangstelling voor de wedstrijden van Oranje op het WK. De KNVB heeft alle beschikbare tickets voor de drie groepsduels op de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico snel uitverkocht. Dat betekent dat er minimaal 4000 fans van Oranje op de tribunes zitten als de spelers van bondscoach Ronald Koeman in actie komen in Dallas, Houston en Kansas City.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bestraft met een boete van 10.000 euro vanwege het afgestoken vuurwerk tijdens het thuisduel met FC Utrecht op 26 oktober. Dat meldt de club uit Alkmaar.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft aanvoerder Virgil van Dijk geprezen voor zijn fitheid en zijn toewijding. "Hij is van levensbelang", zei de coach bij de persconferentie voor het duel in de FA Cup met Brighton & Hove Albion van zaterdag. De 34-jarige Oranje-international heeft dit seizoen de meeste minuten gespeeld in de selectie van de nummer 6 van de Premier League.
6 uur geledenNYON (ANP) - Het Nederlands elftal begint de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League met een thuiswedstrijd tegen Duitsland. Dat maakte de UEFA vrijdag bekend. Het duel staat op 24 september op het programma. Oranje sluit op 16 november de groepsfase af met het uitduel in Duitsland. Servië en Griekenland zijn de andere landen in de poule.
7 uur geleden