Fortuna boekt tegen FC Volendam tweede zege in Eredivisie
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft zijn tweede zege van het seizoen geboekt. De Limburgers wonnen thuis met 3-1 van FC Volendam en zijn naar de vijfde plek in de Eredivisie geklommen. Fortuna heeft na vijf wedstrijden 9 punten en is nog steeds zonder nederlaag. FC Volendam is na vier wedstrijden nog puntloos.
De bezoekers van coach Matthias Kohler kwamen in Sittard in de eerste helft op voorsprong door een treffer van Garang Kuol. Fortuna kwam in de tweede helft terug via Oguzhan Özyakup. Tijjani Noslin bracht de thuisploeg met een kopbal op voorsprong. Alen Halilovic bepaalde de eindstand in de slotfase.
De ploeg van coach Danny Buijs begon in eigen huis goed, maar slaagde er niet in te scoren in de eerste helft. Het rake schot van Kuol in de 41e minuut was dan ook een domper voor Fortuna. Kuol maakte zijn eerste treffer voor Volendam en is met 19 jaar de jongste buitenlandse speler die voor de club een Eredivisiedoelpunt heeft gemaakt.
Met bijna een uur op de klok maakte Oguzhan Özyakup gelijk. Hij zocht de combinatie op met Halilovic en schoot de bal achter doelman Mio Backhaus. Noslin zorgde 7 minuten later voor de tweede Limburgse treffer door van dichtbij raak te koppen. Halilovic maakte er na goed wegkappen met een laag schot nog 3-1 van.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.
9 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.
10 uur geledenGROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
15 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
22 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
1 dag geleden