Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna boekt tegen FC Volendam tweede zege in Eredivisie

Fortuna boekt tegen FC Volendam tweede zege in Eredivisie

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft zijn tweede zege van het seizoen geboekt. De Limburgers wonnen thuis met 3-1 van FC Volendam en zijn naar de vijfde plek in de Eredivisie geklommen. Fortuna heeft na vijf wedstrijden 9 punten en is nog steeds zonder nederlaag. FC Volendam is na vier wedstrijden nog puntloos.

De bezoekers van coach Matthias Kohler kwamen in Sittard in de eerste helft op voorsprong door een treffer van Garang Kuol. Fortuna kwam in de tweede helft terug via Oguzhan Özyakup. Tijjani Noslin bracht de thuisploeg met een kopbal op voorsprong. Alen Halilovic bepaalde de eindstand in de slotfase.

De ploeg van coach Danny Buijs begon in eigen huis goed, maar slaagde er niet in te scoren in de eerste helft. Het rake schot van Kuol in de 41e minuut was dan ook een domper voor Fortuna. Kuol maakte zijn eerste treffer voor Volendam en is met 19 jaar de jongste buitenlandse speler die voor de club een Eredivisiedoelpunt heeft gemaakt.

Met bijna een uur op de klok maakte Oguzhan Özyakup gelijk. Hij zocht de combinatie op met Halilovic en schoot de bal achter doelman Mio Backhaus. Noslin zorgde 7 minuten later voor de tweede Limburgse treffer door van dichtbij raak te koppen. Halilovic maakte er na goed wegkappen met een laag schot nog 3-1 van.

Meer uit Voetbal

Advocaat (78) wil niet de oudste bondscoach op WK zijn

AMSTERDAM (ANP) - Dick Advocaat is vooralsnog met 78 jaar de oudste bondscoach die naar het WK voetbal gaat, maar hij heeft liever niet alle aandacht die zijn leeftijd met zich meebrengt. "Ik hoop dat Roemenië zich via de play-offs nog plaatst voor het WK, want hun bondscoach Mircea Lucescu is 80 jaar", zei de bondscoach van Curaçao in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN. "Laat hem maar winnen, dan ben ik daar vanaf."

1 uur geleden
Lang belooft meer goals bij Napoli: beste moet nog komen

NAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.

3 uur geleden
Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

14 uur geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

14 uur geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

14 uur geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

16 uur geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

16 uur geleden