Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna boekt tegen Cambuur tweede Eredivisiezege

Fortuna boekt tegen Cambuur tweede Eredivisiezege

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in een moeizame wedstrijd tegen SC Cambuur zijn tweede overwinning in de Eredivisie geboekt. In Sittard won de ploeg van Sjors Ultee met 1-0 dankzij een treffer van George Cox. Daardoor stijgt Fortuna met 8 punten naar de veertiende plaats in de Eredivisie. Cambuur blijft met 12 punten negende.

Na een eerste helft waarin beide ploegen nauwelijks tot kansen kwamen, begon de tweede helft met aanvallen over en weer. Een kopbal van Erik Schouten landde op de lat, al zat doelman Yanick van Osch er ook goed bij. Cambuur-doelman Sonny Stevens redde goed op een kopbal van Zian Flemming, Van Osch opnieuw op een kopbal van Schouten.

Door slordig spel creëerden beide ploegen weinig meer in de slotfase, totdat Cox, vrijgelaten door Issa Kallon, op een voorzet van Tesfaldet Tekie kon binnenkoppen. Invaller Mitchel Paulissen leek Cambuur nog op 1-1 te brengen, maar Roberts Uldrikis, die de voorzet doorkopte, stond volgens de VAR nipt buitenspel.

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

3 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

3 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

5 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

6 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

8 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

9 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

10 uur geleden