Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Forse boetes voor ManUnited en Crystal Palace na handgemeen

Forse boetes voor ManUnited en Crystal Palace na handgemeen

LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclubs Manchester United en Crystal Palace moeten ieder een boete van 55.000 pond, zo'n 62.000 euro, betalen. Dat heeft de Engelse voetbalbond FA besloten. Aanleiding is het opstootje dat ontstond in hun onderlinge duel op 4 februari, nadat een overtreding was gepleegd op oud-Ajacied en Manchester United-aanvaller Antony. Na schermutselingen tussen tal van spelers werd zijn Braziliaanse land- en ploeggenoot Casemiro bestraft met rood omdat hij tegenstander Will Hughes bij de keel had gegrepen.

Manchester United, getraind door Erik ten Hag, had al toegegeven dat de spelers van die club zich onbehoorlijk hadden gedragen. Maar Crystal Palace, dat het duel met 2-1 verloor, was het niet met de aanklacht eens. "Een onafhankelijke commissie achtte vervolgens de aanklacht tegen Crystal Palace bewezen en legde beide clubs boetes op", aldus de FA. United, dat derde staat in de Premier League, ontvangt woensdag West Ham United in de vijfde ronde van de FA Cup.

Meer uit Voetbal

New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

47 minuten geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

48 minuten geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

1 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

1 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

2 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

2 uur geleden
Koeman twijfelt of hij op WK direct met Depay moet starten

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.

2 uur geleden