Forse boetes voor ManUnited en Crystal Palace na handgemeen
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclubs Manchester United en Crystal Palace moeten ieder een boete van 55.000 pond, zo'n 62.000 euro, betalen. Dat heeft de Engelse voetbalbond FA besloten. Aanleiding is het opstootje dat ontstond in hun onderlinge duel op 4 februari, nadat een overtreding was gepleegd op oud-Ajacied en Manchester United-aanvaller Antony. Na schermutselingen tussen tal van spelers werd zijn Braziliaanse land- en ploeggenoot Casemiro bestraft met rood omdat hij tegenstander Will Hughes bij de keel had gegrepen.
Manchester United, getraind door Erik ten Hag, had al toegegeven dat de spelers van die club zich onbehoorlijk hadden gedragen. Maar Crystal Palace, dat het duel met 2-1 verloor, was het niet met de aanklacht eens. "Een onafhankelijke commissie achtte vervolgens de aanklacht tegen Crystal Palace bewezen en legde beide clubs boetes op", aldus de FA. United, dat derde staat in de Premier League, ontvangt woensdag West Ham United in de vijfde ronde van de FA Cup.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
5 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
5 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
9 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
12 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
12 uur geleden