Forse boetes voor ManUnited en Crystal Palace na handgemeen
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclubs Manchester United en Crystal Palace moeten ieder een boete van 55.000 pond, zo'n 62.000 euro, betalen. Dat heeft de Engelse voetbalbond FA besloten. Aanleiding is het opstootje dat ontstond in hun onderlinge duel op 4 februari, nadat een overtreding was gepleegd op oud-Ajacied en Manchester United-aanvaller Antony. Na schermutselingen tussen tal van spelers werd zijn Braziliaanse land- en ploeggenoot Casemiro bestraft met rood omdat hij tegenstander Will Hughes bij de keel had gegrepen.
Manchester United, getraind door Erik ten Hag, had al toegegeven dat de spelers van die club zich onbehoorlijk hadden gedragen. Maar Crystal Palace, dat het duel met 2-1 verloor, was het niet met de aanklacht eens. "Een onafhankelijke commissie achtte vervolgens de aanklacht tegen Crystal Palace bewezen en legde beide clubs boetes op", aldus de FA. United, dat derde staat in de Premier League, ontvangt woensdag West Ham United in de vijfde ronde van de FA Cup.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
2 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
9 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden