Forse boete voor Fenerbahçe na weglopen in Supercup
ISTANBUL (ANP) - De Turkse voetbalbond heeft Fenerbahçe een boete opgelegd van 115.000 euro voor het van het veld lopen tijdens de Turkse Supercup. De Turkse club liet uit protest spelers van de jeugdselectie opdraven in de Supercup en die verlieten afgelopen zondag al na enkele minuten het veld.
De bond kende tegenstander Galatasaray een 3-0-overwinning toe en gaf Fenerbahçe de boete. De bond had eerder twee verzoeken van de Turkse club afgewezen. Die had gevraagd de datum van de Supercup te verplaatsen in verband met de wedstrijd in de Conference League die Fenerbahçe speelt. Ook wilde 'Fener' dat een buitenlandse scheidsrechter de wedstrijd leidde.
Meer uit Voetbal
LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
2 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
4 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
6 uur geledenHENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
9 uur geleden