Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Forse boete FC Seoul voor sekspoppen op tribunes

Forse boete FC Seoul voor sekspoppen op tribunes

SEOUL (ANP) - Voetbalclub FC Seoul uit Zuid-Korea moet een boete van omgerekend 74.400 euro betalen voor het plaatsen van sekspoppen als opvulling van lege tribuneplekken. De tuchtcommissie van de hoogste profliga K League heeft die straf opgelegd. FC Seoul meldde kort na het oordeel dat het de boete "nederig" zal aanvaarden.

FC Seoul bood maandag al zijn excuses aan voor de poppen, die de club zondag op de tribunes had geposteerd tijdens de wedstrijd tegen Gwangju. De competitie in Zuid-Korea is weer hervat in de coronacrisis, maar publiek mag het stadion niet in.

Sommige van de poppen droegen de outfit van de club, sommigen waren uitgerust met teksten om de spelers te ondersteunen. Ze waren allemaal gekleed, maar volgens de televisiekijkers had de club geen normale etalagepoppen besteld, maar poppen voor privédoeleinden. "Hun borsten zijn vier keer zo groot als bij normale etalagepoppen", zo luidde het op de social media.

Misverstand

FC Seoul liet weten dat dit niet de bedoeling was geweest. "We wilden voor wat sfeer op de tribune zorgen, maar we hadden uitdrukkelijk bij de leverancier gewone poppen besteld, geen 'adult' poppen. Dit is een misverstand, waarvoor we onze excuses aanbieden."

De tuchtcommissie vond dat FC Seoul "ernstige schade aan het imago en de integriteit van de K League" had berokkend én met de sekspoppen vrouwelijke fans heeft beledigd.

Meer uit Voetbal

Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

1 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

4 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

4 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

4 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

5 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

5 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

6 uur geleden