Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Formule 1 terug op Duitse Nürburgring'

'Formule 1 terug op Duitse Nürburgring'

NÜRBURG (ANP/DPA) - De terugkeer van de Formule 1 op het Duitse circuit Nürburgring lijkt bezegeld. Diverse media melden dat er op 11 oktober een race wordt gehouden die meetelt voor het wereldkampioenschap. Volgens een goed ingevoerde autosportsite krijgt de race de naam Grote Prijs van de Eifel.

Een woordvoerder van het circuit bevestigde donderdag al dat er gesprekken gaande waren met het management van de Formule 1. Sinds 2014 ontbreekt de Nürburgring vanwege de hoge financiële lasten. Sebastian Vettel was in 2013 de laatste winnaar van de race op het beroemde circuit.

Vorig jaar was Grote Prijs van Duitsland op Hockenheim. Dat circuit was ook in beeld voor een race op de vanwege de coronapandemie aangepaste kalender, maar gaf donderdag te kennen dat een Formule 1-race voor dit jaar niet haalbaar is.

Volgens autosportmedia wordt de noodkalender van de Formule 1 ook aangevuld met races op het circuit van Portimão in Portugal op 25 oktober en Imola in Italië op 1 november. Naar verluidt ziet de koningsklasse af van races op het Amerikaanse continent, omdat de uitbraak van het coronavirus nog zorgelijk is. Dat betekent dat er dit jaar geen races zullen zijn in Canada, de Verenigde Staten, Mexico en Brazilië.

Meer uit Sport

Schulting vooralsnog niet naar Spelen als shorttrackster

UTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting is vooralsnog niet geselecteerd als shorttrackster voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. De KNSB maakte maandag acht van de tien namen bekend die door de selectiecommissie shorttrack (SCST) zijn voorgedragen bij NOC*NSF.

7 minuten geleden
Keniaanse topatlete Chebet neemt pauze vanwege zwangerschap

NAIROBI (ANP/AFP) - De Keniaanse topatlete Beatrice Chebet neemt dit jaar een pauze vanwege haar zwangerschap. Dat meldde de manager van de tweevoudig olympisch kampioene op sociale media.

1 uur geleden
Schulting hoort maandag of ze als shorttrackster naar Spelen mag

LEEUWARDEN (ANP) - Schaatsbond KNSB maakte zondag niet meer bekend welke shorttrackers naar de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo mogen. Waarschijnlijk valt de beslissing maandag, zo bevestigde een woordvoerder.

15 uur geleden
Oprichter Djokovic stapt uit spelersbond PTPA

BELGRADO (ANP) - Novak Djokovic is uit de bond voor professionele tennissers PTPA gestapt. De winnaar van 24 grandslamtoernooien heeft die beslissing genomen omdat hij zich onvoldoende kan vinden in de koers van de organisatie.

15 uur geleden
Wawrinka hoopt op wildcard voor zijn laatste Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Stanislas Wawrinka hoopt met een wildcard zijn laatste Australian Open te kunnen spelen. De 40-jarige Zwitser heeft vorige maand aangekondigd dat hij aan het einde van 2026 stopt als proftennisser. Hij won de Australian Open in 2014 en staat nu met een 157e plaats te laag op de wereldranglijst om rechtstreeks te worden toegelaten tot het hoofdtoernooi.

17 uur geleden
Van der Poel wint in Zonhoven zijn negende veldrit dit seizoen

ZONHOVEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zondag voor de zesde keer de wereldbekerveldrit van Zonhoven gewonnen. De 30-jarige coureur was in de Belgische sneeuw opnieuw een klasse apart op het parcours met de beroemde Kuil van Zonhoven. De Nederlander Tibor Del Grosso (22) werd tweede.

21 uur geleden
Schulting bewijst zich op NK shorttrack met titel op 1500 meter

LEEUWARDEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft bij het NK shorttrack de titel veroverd op de 1500 meter. De drievoudig olympisch kampioene duwde haar schaats in de Elfstedenhal in Leeuwarden net wat eerder over de finish dan Michelle Velzeboer, die nagenoeg de hele race op kop reed.

21 uur geleden