Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Formule 1-team Williams wil Albon en Sargeant iedere race in punten zien

Formule 1-team Williams wil Albon en Sargeant iedere race in punten zien

NEW YORK (ANP) - Formule 1-team Williams heeft in New York de auto gepresenteerd, waarin de coureurs Alexander Albon en Logan Sargeant komend seizoen gaan racen. De FW46 is overwegend blauw en volgens de renstal een "eigentijds eerbetoon" aan het rijke verleden van het Britse team in de Formule 1. De successen van Williams zijn uit de vorige eeuw en omvatten 114 grand-prixzeges en zeven wereldtitels.

Teambaas James Vowles verwacht veel van de nieuwe Williams. Hij rekent erop dat Albon en Sargeant iedere race kunnen meestrijden om de punten. Williams eindigde vorig jaar als zevende in het WK van de constructeurs. "We hebben de wereld laten zien dat de basis er is om vooruitgang te blijven boeken", aldus Vowles.

Albon geldt als de kopman voor het nieuwe jaar. Hij scoorde vorig jaar in zijn eentje zo'n beetje alle punten voor Williams. Hij begint aan zijn derde jaar bij het Britse team en is in beeld om Lewis Hamilton in 2025 op te volgen bij Mercedes. De zevenvoudig wereldkampioen kondigde vorige week aan dat hij na dit seizoen vertrekt naar Ferrari.

"Er is hard gewerkt om de auto te verbeteren en we hebben ook de filosofie van de auto iets gewijzigd", zei Albon bij de presentatie. "Het zal een aanpassing van mijn rijstijl vereisen, maar ik ben ervan overtuigd dat het een verandering ten goede is."

Meer uit Sport

Zverev verslaat Halys en treft De Jong in achtste finale

PARIJS (ANP) - Alexander Zverev is de tegenstander van Jesper de Jong in de achtste finale van Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser versloeg de Fransman Quentin Halys , de nummer 90 van de wereldranglijst: 6-4 6-3 5-7 6-2.

5 uur geleden
Trotse tennisser De Jong: ik ben er mentaal bij gebleven

PARIJS (ANP) - Jesper de Jong kon zijn geluk niet op na een zege op de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov in de derde ronde van Roland Garros. "Het is een ongelooflijke prestatie voor mezelf", vertelde hij aan De Telegraaf. "Ik ben zo trots op hoe ik mentaal erbij ben gebleven. Dat was de sleutel. Ik voel me fysiek nog altijd oké. Dat is een goed teken. Nu is het een kwestie van herstellen, mijn vitamines slikken en niet ziek worden."

5 uur geleden
De Jong na stunt tegen Chatsjanov in vierde ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Jesper de Jong staat voor het eerst in de vierde ronde van Roland Garros. De 25-jarige tennisser stuntte vrijdag in de derde ronde door de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov (30) in vijf sets te verslaan: 7-5 5-7 6-2 6-7 (2) 6-2. De Jong treft de winnaar van de partij tussen de Duitser Alexander Zverev en de Fransman Quentin Halys.

9 uur geleden
Wielrenner Kuss wint koninginnenrit van de Giro d'Italia

PIANI DI PEZZÈ (ANP) - Sepp Kuss heeft de negentiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Amerikaan van Visma - Lease a Bike kwam solo over de finish van de koninginnenrit van de eerste grote ronde van het seizoen die zondag in Rome eindigt.

12 uur geleden
Wielrenner Kooij sprint naar etappezege in Boucles de la Mayenne

CHATEAU-GONTIER-SUR-MAYENNE (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft niet lang op zijn eerste ritzege bij zijn nieuwe ploeg hoeven wachten. De Nederlandse sprinter van Decathlon CMA CGM won de tweede rit in de vierdaagse koers Boucles de la Mayenne.

12 uur geleden
Drievoudig etappewinnaar Narváez stapt af in Ronde van Italië

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.

16 uur geleden
Ritwinnaar Valgren verlaat Ronde van Italië kort voor het einde

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Michael Valgren gaat vrijdag niet meer van start in de Ronde van Italië. De Deen, die woensdag nog de zeventiende etappe won, stapt net als zijn Britse ploeggenoot James Shaw af. Dat gebeurt om sportieve redenen, meldt hun ploeg EF Education-EasyPost.

19 uur geleden