Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Formule 1-team Williams wil Albon en Sargeant iedere race in punten zien

Formule 1-team Williams wil Albon en Sargeant iedere race in punten zien

NEW YORK (ANP) - Formule 1-team Williams heeft in New York de auto gepresenteerd, waarin de coureurs Alexander Albon en Logan Sargeant komend seizoen gaan racen. De FW46 is overwegend blauw en volgens de renstal een "eigentijds eerbetoon" aan het rijke verleden van het Britse team in de Formule 1. De successen van Williams zijn uit de vorige eeuw en omvatten 114 grand-prixzeges en zeven wereldtitels.

Teambaas James Vowles verwacht veel van de nieuwe Williams. Hij rekent erop dat Albon en Sargeant iedere race kunnen meestrijden om de punten. Williams eindigde vorig jaar als zevende in het WK van de constructeurs. "We hebben de wereld laten zien dat de basis er is om vooruitgang te blijven boeken", aldus Vowles.

Albon geldt als de kopman voor het nieuwe jaar. Hij scoorde vorig jaar in zijn eentje zo'n beetje alle punten voor Williams. Hij begint aan zijn derde jaar bij het Britse team en is in beeld om Lewis Hamilton in 2025 op te volgen bij Mercedes. De zevenvoudig wereldkampioen kondigde vorige week aan dat hij na dit seizoen vertrekt naar Ferrari.

"Er is hard gewerkt om de auto te verbeteren en we hebben ook de filosofie van de auto iets gewijzigd", zei Albon bij de presentatie. "Het zal een aanpassing van mijn rijstijl vereisen, maar ik ben ervan overtuigd dat het een verandering ten goede is."

Meer uit Sport

Teambaas Mekies wil van GP Japan leren voor verbetering Red Bull

SUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.

15 uur geleden
Pidcock niet meer van start in Catalonië na val in ravijn

BERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.

17 uur geleden
Verstappen na mislukte kwalificatie niet boos maar gelaten

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.

20 uur geleden
Verstappen elfde in kwalificatie Grote Prijs van Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen is er bij de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan niet in geslaagd de derde kwalificatiesessie te halen. De Red Bull-coureur kwam in Q2 tot de elfde tijd en was daarmee uitgeschakeld. Verstappen was 1,214 seconde langzamer dan de Italiaan Kimi Antonelli die met 1.29,048 de beste tijd had neergezet. Mercedes-coureur Antonelli veroverde in Q3 ook de poleposition met 1.28,778.

21 uur geleden
Sinner in finale tennistoernooi Miami tegen Lehecka

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner staat voor de vierde keer in de finale van het Miami Open. De als tweede geplaatste Italiaan rekende in de halve finale in twee sets af met Duitser Alexander Zverev, de nummer 3 van de plaatsingslijst: 6-3 7-6 (4). In de finale treft hij de Tsjech Jiri Lehecka.

21 uur geleden
Verstappen rijdt achtste tijd bij derde vrije training in Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen (28) heeft op het circuit van Suzuka de achtste tijd gereden bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De coureur van Red Bull klokte 1.30,910. De 19-jarige Italiaan Kimi Antonelli van Mercedes reed de snelste tijd.

1 dag geleden
Koeman: goed oefenduel tegen sterk Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is tevreden over het niveau van de oefenwedstrijd tussen het Nederlands elftal en Noorwegen (2-1). "Het was gewoon een goede wedstrijd tegen een sterk Noorwegen", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Dat moeten we ook niet vergeten. Het is een beetje Nederlands om altijd te denken dat je hier makkelijk van moet winnen. De Noren hebben gewoon een heel sterk nationaal team en daar spelen wij een hele goede wedstrijd tegen."

1 dag geleden