Formule 1-team Haas mag na vertraging zondag testen in Bahrein
SAKHIR (ANP/DPA) - Het Formule 1-team Haas mag zondag ook nog testen in Bahrein. Mick Schumacher krijgt dan als enige coureur de kans om nog wat rondes te rijden over het Bahrain International Circuit, waar volgende week de openingsrace van het seizoen wordt verreden.
Het materiaal van Haas arriveerde deze week pas laat in het Midden-Oosten, vanwege een technisch probleem bij het vrachtvliegtuig. Haas had daardoor zo weinig tijd om zich voor te bereiden op de drie testdagen in Bahrein, dat het team de ochtendsessie op donderdag moest overslaan. De monteurs waren toen nog druk bezig om de auto rijklaar te maken voor de Braziliaanse testcoureur Pietro Fittipaldi, die hoopt in de middagsessie wel de baan op te kunnen gaan.
Als compensatie voor de gemiste testuren op donderdag mag Haas zondag nog vier uur de baan op in Bahrein. Haas verbrak onlangs de banden met de Russische coureur Nikita Mazepin en hoofdsponsor Uralkali. Kevin Magnussen keert als vervanger van Mazepin terug bij Haas. De Deen vormt dit seizoen het rijdersduo met de Duitser Mick Schumacher.
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.
7 uur geledenHAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.
9 uur geledenHAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).
10 uur geledenKORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.
10 uur geledenHAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).
10 uur geledenSANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.
12 uur geledenCALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.
16 uur geleden