Formule 1-team Aston Martin wacht in Saudi-Arabië op Vettel
SAKHIR (ANP) - Terwijl de Formule 1 zich in Saudi-Arabië klaarmaakt voor de tweede grand prix van het seizoen, zit Sebastian Vettel nog steeds in Bahrein. De Duitse coureur van Aston Martin testte vorige week positief op het coronavirus en miste daardoor de openingsrace. Omdat de viervoudig wereldkampioen nog steeds geen negatieve testuitslag heeft, moet hij mogelijk ook de GP van Saudi-Arabië overslaan.
Aston Martin heeft reservecoureur Nico Hülkenberg meegenomen naar Djedda, voor het geval Vettel opnieuw niet kan racen. De Duitser verving zijn landgenoot vorige week in Bahrein. Aston Martin hoopt dat Vettel op korte termijn negatief test en alsnog naar Saudi-Arabië kan vliegen. "We stellen onze beslissing uit tot vrijdag, zodat 'Seb' de grootst mogelijke kans heeft om te kunnen racen." Het GP-weekeinde start vrijdag met twee vrije trainingen.
Hülkenberg kwam op het circuit van Sakhir niet verder dan de zeventiende en laatste plaats. "Het was heel lastig om na zo'n lange, lange tijd weer te racen", aldus de 34-jarige Duitser.
Meer uit Sport
POUILLY-SUR-LOIRE (ANP) - Ineos Grenadiers heeft de ploegentijdrit in Parijs-Nice gewonnen. Over 23,5 kilometer van Cosne-Cours-sur-Loire naar Pouilly-sur-Loire was de Britse ploeg twee seconden sneller dan nummer 2 Lidl-Trek. De derde plek was op elf seconden van de winnaars voor Decathlon.
1 uur geledenSAN GIMIGNANO (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel heeft de tweede etappe in Tirreno-Adriatico gewonnen. Hij kwam als eerste over de eindstreep in San Gimignano na een lastige finale over onverharde wegen. In een sprintje was hij te sterk voor de Mexicaan Isaac Del Toro en Italiaan Giulio Pellizzari. Het drietal was in de laatste kilometers van de etappe over 206 kilometer weggereden bij de concurrentie.
2 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft zijn tweede paralympische medaille gewonnen. De winnaar van het goud op de super-G won op dinsdag de supercombinatie. Hij was in de combinatie de snelste in de super-G en werd zesde in de slalom. Niels de Langen won een bronzen medaille bij de supercombinatie.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder voert de Nederlandse atletiekploeg aan voor de wereldkampioenschappen indoor, van 20 tot en met 22 maart in het Poolse Torun. Schilder voert met een stoot van 20,69 meter de wereldranglijst aan van dit jaar.
3 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur lijkt op weg naar zijn tweede paralympische medaille. De winnaar van het goud op de super-G leidt na het eerste onderdeel van de supercombinatie, toevallig ook de super-G. De medailles worden dinsdag rond 14.00 uur verdeeld na de slalom.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - De honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam zijn definitief uitgeschakeld op de World Baseball Classic. De ploeg van bondscoach Andruw Jones kan niet meer bij de beste twee ploegen van de poule eindigen na de winst van de Dominicaanse Republiek op Israël in het stadion van de Miami Marlins: 10-1.
19 uur geledenASSEN (ANP) - De TT van Assen is uitgeroepen tot beste grand prix van 2025. De race in Drenthe vierde afgelopen zomer zijn 100-jarig bestaan met een bezoekersrecord.
1 dag geleden