Formule 1-team Aston Martin wacht in Saudi-Arabië op Vettel
SAKHIR (ANP) - Terwijl de Formule 1 zich in Saudi-Arabië klaarmaakt voor de tweede grand prix van het seizoen, zit Sebastian Vettel nog steeds in Bahrein. De Duitse coureur van Aston Martin testte vorige week positief op het coronavirus en miste daardoor de openingsrace. Omdat de viervoudig wereldkampioen nog steeds geen negatieve testuitslag heeft, moet hij mogelijk ook de GP van Saudi-Arabië overslaan.
Aston Martin heeft reservecoureur Nico Hülkenberg meegenomen naar Djedda, voor het geval Vettel opnieuw niet kan racen. De Duitser verving zijn landgenoot vorige week in Bahrein. Aston Martin hoopt dat Vettel op korte termijn negatief test en alsnog naar Saudi-Arabië kan vliegen. "We stellen onze beslissing uit tot vrijdag, zodat 'Seb' de grootst mogelijke kans heeft om te kunnen racen." Het GP-weekeinde start vrijdag met twee vrije trainingen.
Hülkenberg kwam op het circuit van Sakhir niet verder dan de zeventiende en laatste plaats. "Het was heel lastig om na zo'n lange, lange tijd weer te racen", aldus de 34-jarige Duitser.
Meer uit Sport
SAKHIR (ANP) - Max Verstappen komt donderdag en vrijdagmiddag in actie tijdens de laatste testdagen van de Formule 1 in Bahrein. Dat meldde zijn team Red Bull dinsdag.
30 minuten geledenMILAAN (ANP) - Hoewel de schaatssters genoegen moesten nemen met zilver op de ploegenachtervolging bij de Spelen van Milaan, was Joy Beune blij dat ze naar huis gaat met een medaille. "Het is zilver geworden en ik ben daar supertrots op. Ik heb iets tastbaars om mijn nek hangen", zei ze na de verloren finale tegen Canada met teamgenoten Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud.
31 minuten geledenMILAAN (ANP/RTR) - De eigenaar van de Oekraïense voetbalclub Sjachtar Donetsk heeft 180.000 euro gedoneerd aan de 27-jarige skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj. Dat deed hij omdat de sporter was gediskwalificeerd voor de Winterspelen in Milaan-Cortina vanwege het dragen van een helm met afbeeldingen van Oekraïense sporters die zijn omgekomen in de oorlog met Rusland. Dat maakte de voetbalclub dinsdag bekend.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker vertrok voor de wedstrijd om de bronzen medaille op de ploegenachtervolging op de Spelen uit het stadion om zich op te frissen voor een eventuele huldiging. Dat vertelde de 29-jarige rijder van team Reggeborgh toen hij weer terugkeerde in het Milano Speed Skating Stadium.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters kunnen leven met de zilveren medaille op de ploegenachtervolging. "We hebben alles gegeven", zei Joy Beune bij de NOS. "Dan moet je trots zijn op zilver. Dit gaan we vieren."
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers vinden niet dat zij hoofdverantwoordelijk zijn voor het mislopen van een medaille met de ploegenachtervolging op de Olympische Spelen. "Elk jaar is er dezelfde kritiek als het gaat om dit onderdeel. Als je kritische vragen wilt stellen, moet je de technisch directeur naar beneden halen", zei Chris Huizinga, een van de vier rijders van het Nederlandse team, in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
2 uur geleden