Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Formule 1-team Aston Martin deelt reservecoureurs met McLaren

Formule 1-team Aston Martin deelt reservecoureurs met McLaren

SILVERSTONE (ANP) - Het Formule 1-team van Aston Martin gaat de reservecoureurs Stoffel Vandoorne en Felipe Drugovich delen met McLaren. De Britse renstal kan tijdens de eerste vijftien grands prix van dit seizoen een beroep doen op de 30-jarige Belg en de 22-jarige Braziliaan als dat nodig is.

Aston Martin legde Vandoorne en Drugovich vorig jaar al vast. De Belg combineert zijn werk als test- en reservecoureur met de Formule 2. Afgelopen jaar werd hij wereldkampioen in de elektrische raceklasse. Drugovich pakte in dienst van het Nederlandse team MP Motorsport de titel in de Formule 2, dat wordt gezien als de opstapklasse naar de Formule 1.

De Canadees Lance Stroll en de Spanjaard Fernando Alonso, tweevoudig wereldkampioen in de Formule 1, zijn dit jaar het vaste rijdersduo van Aston Martin. Bij McLaren zitten de Brit Lando Norris en de Australische debutant Oscar Piastri achter het stuur. Deze week zijn de testdagen van de Formule 1 in Bahrein, waar volgende week zondag het seizoen begint met de Grote Prijs van Bahrein. Op de kalender staan maar liefst 23 races.

Meer uit Sport

Steenbergen pakt op EK kortebaan ook titel op 200 meter vrij

LUBLIN (ANP) - Marrit Steenbergen heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan de 200 meter vrije slag gewonnen. De 25-jarige Nederlandse zwemster dook in Lublin in Polen met 1.50,33 bijna twee seconden onder haar persoonlijke record. Eerder op donderdag had Steenbergen al goud gepakt op de 100 meter wisselslag. Beide keren betekende haar tijd ook een Europees record.

7 uur geleden
Steenbergen zwemt naar Europese titel op 100 meter wisselslag

LUBLIN (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan overtuigend de titel gewonnen op de 100 meter wisselslag. De 25-jarige Nederlandse verbeterde in Lublin in Polen haar persoonlijke record ruim, tot 56,26 seconden. Die tijd betekende ook een Europees record.

9 uur geleden
Verstappen gaat 'volkomen ontspannen' finale Formule 1 in

ABU DHABI (ANP) - Max Verstappen leeft "volkomen ontspannen" en "zonder stress" toe naar de slotrace van dit jaar in de Formule 1. Hij zal er alles aan doen om zijn vijfde wereldtitel te veroveren, maar heeft er vrede mee als het niet lukt. "Ik heb alles bereikt wat ik wilde bereiken in de Formule 1, alles wat erbij komt is een bonus", zei de 28-jarige coureur van Red Bull in aanloop naar de Grand Prix van Abu Dhabi.

14 uur geleden
Wielrenster Vinke tekent bij Team SD Worx - Protime

AMERSFOORT (ANP) - Wielrenster Nienke Vinke (21) gaat naar Team SD Worx - Protime. Dat meldt de ploeg in een persbericht. De winnares van het jongerenklassement in de Tour de France Femmes heeft een contract voor drie jaar getekend.

15 uur geleden
Griekspoors vriendin Potapova gaat tennissen voor Oostenrijk

SINT-PETERSBURG (ANP) - De Russische tennisster Anastasia Potapova (24) gaat voor Oostenrijk spelen. Dat meldt ze op Instagram. Potapova is de vriendin van de Nederlandse tennisser Tallon Griekspoor. Ze deden afgelopen weekend samen mee aan een invitatietoernooi in het Russische Sint-Petersburg. De deelname van Griekspoor was omstreden.

15 uur geleden
Broers Leclerc samen voor Ferrari in eerste training Abu Dhabi

ABU DHABI (ANP) - Ferrari stuurt in de eerste vrije training bij de Grote Prijs van Abu Dhabi de broers Charles (28) en Arthur Leclerc (25) de baan op. Arthur, de jongste van de twee, vervangt Lewis Hamilton. De GP van Abu Dhabi is de slotrace van het jaar. Drie coureurs gaan uitmaken wie wereldkampioen in de Formule 1 wordt: Lando Norris en Oscar Piastri van McLaren en Max Verstappen van Red Bull.

19 uur geleden
Corbeau pakt op EK kortebaan titel op 100 meter schoolslag

LUBLIN (ANP) - Zwemmer Caspar Corbeau heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan in Lublin in Polen de titel gewonnen op de 100 meter schoolslag. De 24-jarige Amerikaans-Nederlandse zwemmer zette een tijd neer van 55,85 seconden. De Turk Emre Sakci werd tweede in 56,22 en het brons ging naar de Oostenrijker Luka Mladenovic: 56,27. Koen de Groot kwam niet verder dan de zesde tijd (56,58).

1 dag geleden