Formule 1 schiet Australië te hulp met veiling
LONDEN (ANP) - De Formule 1 schiet het door bosbranden getroffen Australië te hulp met een grote veiling, die woensdag al begint. De opbrengst is bestemd voor de slachtoffers in de getroffen gebieden. Een van de items waar online op kan worden geboden is een racepak van Max Verstappen.
De koningsklasse in de autosport opent traditioneel in maart met de Grote Prijs van Australië in Melbourne. "Australië is altijd een heel speciale plek voor de Formule 1 geweest en zal dat blijven", meldde de Formule 1 in een verklaring. "Het Australische volk behoort bij onze hechte gemeenschap en we betuigen onze deelneming met iedereen die getroffen is door de vreselijke branden."
Niet alleen racepakken, - handschoenen en -schoenen van bekende coureurs worden geveild, het is ook mogelijk te bieden op bezoekjes aan fabrieken van de renstallen, ontmoetingen met coureurs en teambazen in de paddock en een rondje in de safetycar op Albert Park, het circuit van Melbourne.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - Hockeyster Pien Sanders neemt afscheid van het Nederlands team. Dat heeft de 28-jarige speelster van Den Bosch dinsdag bekendgemaakt via sociale media. "Het is mooi geweest zo. Tien mega mooie jaren heb ik mogen meemaken in het allermooiste shirt dat er is", schrijft Sanders.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Botic van de Zandschulp is al in de eerste ronde van het tennistoernooi van Brussel gestrand. De als zevende geplaatste Nederlander ging met 1-6 4-6 hard onderuit tegen de Franse qualifier Clément Chidekh. Het was pas de eerste zege van de mondiale nummer 152 op de ATP Tour.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich met veel moeite geplaatst voor de tweede ronde van het tennistoernooi van Brussel. De 30-jarige Nederlander won met 7-6 (3) 6-7 (5) 7-5 van de jonge Duitser Max Schönhaus, de nummer 302 van de wereld. Hij treft nu de Argentijn Mariano Navone.
7 uur geledenNINGBO (ANP) - De Poolse tennisster Iga Świątek heeft zich teruggetrokken uit het Ningbo Open in China en heeft daarmee haar laatste kans verspeeld om zich te plaatsen voor de WTA Finals.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (25) heeft zich bij de WK in Rotterdam geplaatst voor de meerkamp- en brugfinale. Visser was in Rotterdam de enige Nederlandse vrouw die zich voor de finales wist te plaatsen.
22 uur geledenNYON (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA wil nadere opheldering van FIFA-voorzitter Gianni Infantino over zijn inmiddels ingetrokken plannen om aan private investeerders commerciële rechten te verkopen. De bond heeft 42 gedetailleerde vragen opgesteld en de onder druk staande voorzitter tot 2 november de tijd gegeven om de vragen te beantwoorden. Persbureau DPA kreeg een kopie van de brief.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (35) heeft maandag bij de WK in Rotterdam haar afscheid aangekondigd. De olympisch balkkampioene van 2016 slaagde er in Ahoy niet in om zich te plaatsen voor de individuele balkfinale en ook de teamfinale (top-acht) bleek onhaalbaar.
1 dag geleden