Formule 1 in 2024 en 2025 waarschijnlijk ook op Zandvoort
ZANDVOORT (ANP) - De Formule 1 komt naar alle waarschijnlijkheid ook in 2024 en 2025 naar Zandvoort. Dat heeft de organisatie van de Dutch Grand Prix vrijdag laten weten. Volgens de organisatie ligt er echter nog geen overeenkomst klaar en zijn er nog diverse hobbels te nemen voordat het definitief rond is.
Eerder vandaag meldde het Noordhollands Dagblad op basis van uitspraken van sportief directeur Jan Lammers dat de Grand Prix voor 2024 en 2025 al bevestigd zouden zijn. Lammers laat desgevraagd weten dat dit nog niet het geval is. "Niets is nog getekend", zegt de sportief directeur.
De organisatie van de Dutch Grand Prix hoopt omstreeks november met meer informatie te kunnen komen.
De Grand Prix op Zandvoort is voor het jaar 2023 al wel vastgelegd. Zandvoort geldt volgend jaar op 27 augustus als eerste race na de zomerstop. Max Verstappen greep in zowel 2021 als 2022 de zege op Zandvoort.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.
48 minuten geledenINDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.
16 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.
23 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.
1 dag geleden