Formule 1 in 2024 en 2025 waarschijnlijk ook op Zandvoort
ZANDVOORT (ANP) - De Formule 1 komt naar alle waarschijnlijkheid ook in 2024 en 2025 naar Zandvoort. Dat heeft de organisatie van de Dutch Grand Prix vrijdag laten weten. Volgens de organisatie ligt er echter nog geen overeenkomst klaar en zijn er nog diverse hobbels te nemen voordat het definitief rond is.
Eerder vandaag meldde het Noordhollands Dagblad op basis van uitspraken van sportief directeur Jan Lammers dat de Grand Prix voor 2024 en 2025 al bevestigd zouden zijn. Lammers laat desgevraagd weten dat dit nog niet het geval is. "Niets is nog getekend", zegt de sportief directeur.
De organisatie van de Dutch Grand Prix hoopt omstreeks november met meer informatie te kunnen komen.
De Grand Prix op Zandvoort is voor het jaar 2023 al wel vastgelegd. Zandvoort geldt volgend jaar op 27 augustus als eerste race na de zomerstop. Max Verstappen greep in zowel 2021 als 2022 de zege op Zandvoort.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
1 uur geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
20 uur geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
21 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.
1 dag geleden