Formule 1 in 2024 en 2025 waarschijnlijk ook op Zandvoort
ZANDVOORT (ANP) - De Formule 1 komt naar alle waarschijnlijkheid ook in 2024 en 2025 naar Zandvoort. Dat heeft de organisatie van de Dutch Grand Prix vrijdag laten weten. Volgens de organisatie ligt er echter nog geen overeenkomst klaar en zijn er nog diverse hobbels te nemen voordat het definitief rond is.
Eerder vandaag meldde het Noordhollands Dagblad op basis van uitspraken van sportief directeur Jan Lammers dat de Grand Prix voor 2024 en 2025 al bevestigd zouden zijn. Lammers laat desgevraagd weten dat dit nog niet het geval is. "Niets is nog getekend", zegt de sportief directeur.
De organisatie van de Dutch Grand Prix hoopt omstreeks november met meer informatie te kunnen komen.
De Grand Prix op Zandvoort is voor het jaar 2023 al wel vastgelegd. Zandvoort geldt volgend jaar op 27 augustus als eerste race na de zomerstop. Max Verstappen greep in zowel 2021 als 2022 de zege op Zandvoort.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.
15 minuten geledenMILAAN (ANP) - De shorttrackers starten bij de Olympische Spelen in Milaan in de halve finale van de aflossing met Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat. Melle van 't Wout is reserve.
36 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is op de Olympische Spelen doorgedrongen tot de finale van de 1000 meter. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in de eerste halve finale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De finale is later op maandag, om 12.47 uur.
48 minuten geledenMILAAN (ANP) - Jens van 't Wout blijft kans houden op een derde individuele gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan. De 24-jarige Nederlandse shorttracker kwam maandag tijdens de voorrondes van de 500 meter niet in de problemen en ging als winnaar van zijn heat door naar de kwartfinales. De andere drie deelnemers gingen in de laatste ronde allemaal onderuit.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft bij de Olympische Spelen in Milaan de halve finales op de 1000 meter bereikt. De 24-jarige Nederlandse eindigde in de derde kwartfinale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De halve finales en finale zijn later op maandag.
1 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic zijn hun olympische wedstrijd in de tweemansbob begonnen met een twaalfde tijd in de eerste run. Het duo kwam in de eerste afdaling op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre tot een tijd van 55,83 seconden.
1 uur geledenDALLAS (ANP) - De Amerikaan Ben Shelton heeft het tennistoernooi van Dallas op zijn naam geschreven. De nummer 9 van de wereld rekende in de finale in drie sets af met zijn landgenoot Taylor Fritz, de nummer 7 van de wereld. De setstanden waren 3-6, 6-3 en 7-5.
13 uur geleden