Formule 1 in 2024 en 2025 waarschijnlijk ook op Zandvoort
ZANDVOORT (ANP) - De Formule 1 komt naar alle waarschijnlijkheid ook in 2024 en 2025 naar Zandvoort. Dat heeft de organisatie van de Dutch Grand Prix vrijdag laten weten. Volgens de organisatie ligt er echter nog geen overeenkomst klaar en zijn er nog diverse hobbels te nemen voordat het definitief rond is.
Eerder vandaag meldde het Noordhollands Dagblad op basis van uitspraken van sportief directeur Jan Lammers dat de Grand Prix voor 2024 en 2025 al bevestigd zouden zijn. Lammers laat desgevraagd weten dat dit nog niet het geval is. "Niets is nog getekend", zegt de sportief directeur.
De organisatie van de Dutch Grand Prix hoopt omstreeks november met meer informatie te kunnen komen.
De Grand Prix op Zandvoort is voor het jaar 2023 al wel vastgelegd. Zandvoort geldt volgend jaar op 27 augustus als eerste race na de zomerstop. Max Verstappen greep in zowel 2021 als 2022 de zege op Zandvoort.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.
11 uur geledenTILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.
13 uur geledenTILBURG (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de EK in Tilburg alle individuele afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de finale van de 1000 meter oppermachtig en schaatste van begin tot eind aan de leiding. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam en zondag pakte hij ook goud op de gemengde aflossing. Later op zondag kan hij er met de mannenaflossingsploeg een vijfde gouden plak aan toevoegen.
13 uur geledenTILBURG (ANP) - Arianna Fontana heeft bij de Europese kampioenschappen shorttrack de 1500 meter op haar naam gebracht. De Italiaanse bleef in Tilburg de Nederlandse Zoƫ Florence Deltrap (zilver) en haar landgenote Arianna Sighel (brons) voor.
14 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Venus Williams heeft tennishistorie geschreven als oudste deelnemer ooit aan de Australian Open. Het verblijf van de 45-jarige Amerikaanse op het grandslamtoernooi in Melbourne was van korte duur, want ze werd in de eerste ronde uitgeschakeld. Williams beet wel stevig van zich af tegen de 24-jarige Servische Olga Danilovic; ze verloor na twee uur en zeventien minuten in drie sets: 7-6 (5) 3-6 4-6.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben bij de Europese kampioenschappen in Tilburg goud gewonnen op de gemengde aflossing. Xandra Velzeboer, Teun Boer, Michelle Velzeboer en Jens van 't Wout wisten het Italiaanse team, dat steeds op de tweede positie lag, in het slot van de race ook van zich af te houden.
16 uur geleden