Formule 1 houdt in 2020 dezelfde banden
PARIJS (ANP) - De Formule 1-teams hebben via een stemming unaniem besloten dat komend jaar dezelfde banden als afgelopen seizoen worden gebruikt. De tien teams testten onlangs in Abu Dhabi de beoogde nieuwe banden voor 2020, maar de nieuwe specificaties waren niet naar tevredenheid. Bandenfabrikant Pirelli had al te kennen gegeven gemengde resultaten te hebben ontvangen van teams en hun coureurs.
Een besluit wordt doorgevoerd als minstens 70 procent van de teams ermee instemt. "De stemming resulteerde in een unaniem besluit om de 2019-specificatiebanden voor het seizoen 2020 te behouden", zei de FIA, de internationale autofederatie, in een verklaring. "De FIA wil zowel Pirelli als alle teams bedanken voor hun werk en samenwerking om de banden voor het seizoen 2020 en daarna te verbeteren."
Het nieuwe seizoen begint op 15 maart in Melbourne.
Meer uit Sport
XERACO (ANP) - Enric Mas, de nieuwe Spaanse leider in de Vuelta, heeft zaterdag bij de podiumceremonie geweigerd de rode leiderstrui aan te trekken. Hij nam de leiding over van Tadej Pogačar, die tijdens de achtste etappe hard ten val kwam en de koers moest verlaten. Voorafgaand aan de rit stond Mas 3.50 minuten achter de Sloveense wereldkampioen en leek de Vuelta al beslist.
3 minuten geledenAMSTELVEEN (ANP) - Bondscoach Raoul Ehren van de Nederlandse hockeyvrouwen vindt dat zijn speelsters "veel te weinig" hebben gecreëerd tijdens de WK-finale tegen Argentinië. Zijn ploeg verloor uiteindelijk na shoot-outs.
52 minuten geledenAMSTELVEEN (ANP) - Hockeyster Yibbi Jansen (26) baalt van de verloren WK-finale in eigen land. Argentinië bleek in het Wagener Stadion na shoot-outs te sterk en hield Oranje daarmee af van een vierde wereldtitel op rij.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Xan de Waard (30) heeft haar hockeycarrière niet kunnen afsluiten met een vierde wereldtitel. De middenvelder verloor met de hockeysters van Oranje de WK-finale van Argentinië na shoot-outs. "Ik denk dat we op bluf hebben verloren", concludeerde De Waard achteraf.
1 uur geledenXERACO (ANP) - Bryan Coquard heeft zaterdag de achtste etappe van de Vuelta gewonnen. De Franse renner van Cofidis was de beste in de massasprint in Xeraco, een kustplaats ten zuiden van Valencia. De Deen Mads Pedersen werd tweede, voor Jordi Meeus uit België.
2 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn er niet in geslaagd om de vierde wereldtitel op rij te veroveren. In de WK-finale in het Wagener Stadion verloor de ploeg van bondscoach Raoul Ehren na shoot-outs van Argentinië. Na de reguliere speeltijd stond het nog 1-1.
2 uur geledenXERACO (ANP) - Wielrenner Tadej Pogačar is in de Vuelta hard ten val gekomen en heeft de koers verlaten. De Sloveense wereldkampioen droeg de rode trui als klassementsleider in de Ronde van Spanje.
3 uur geleden