Formule 1-coureur Leclerc langer bij Ferrari
MODENA (ANP) - Autocoureur Charles Leclerc blijft Ferrari trouw. De racer uit Monaco heeft zijn contract bij de beroemde renstal met de rode bolides tot en met 2024 verlengd.
De 22-jarige Leclerc verving dit jaar Kimi Räikkönen bij Ferrari in de Formule 1. Hij eindigde als vierde in het WK-klassement, een positie voor zijn Duitse teamgenoot en viervoudig wereldkampioen Sebastian Vettel. Leclerc was tot het einde van volgend jaar aan de Italiaanse renstal verbonden.
"Na een opwindend 2019 hoop ik aan een nog hechtere relatie met deze ploeg te werken", laat Leclerc weten. "Ik ben benieuwd wat de toekomst voor mij in petto heeft en kan niet wachten om volgend seizoen weer aan de slag te gaan."
Leclerc geldt als een van de grote beloften in de Formule 1 en won dit jaar twee races in de koningsklasse van het autosport. Hij debuteerde in 2018 voor Sauber in de Formule 1.
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - De Belg Tim Merlier heeft de slotetappe van de Eneco Tour gewonnen. De 33-jarige wielrenner was na 149 kilometer in Arnhem overtuigend de snelste in de massasprint, voor Dylan Groenewegen en de Italiaan Davide Donati. De eindzege ging naar de Belg Victor Campenaerts van Visma - Lease a Bike.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mikky Keetels beleefde een emotionele marathon van Amsterdam. Dat zei de 27-jarige stewardess uit Schijndel, die als eerste Nederlandse vrouw finishte in een persoonlijk record van 2.30.36.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Wielrenster Lieke Nooijen heeft haar eindzege in de Eneco Tour veiliggesteld. De Belgische Marthe Truyen won de slotrit van 70 kilometer in Arnhem, maar van grote tijdverschillen was geen sprake. Nederlands kampioene Nooijen eindigde met een voorsprong van 32 seconden in het klassement op landgenote Femke Markus.
5 uur geledenNEW DELHI (ANP) - Golfer Joost Luiten is als gedeeld vijfde geëindigd bij het DP World India Championship, zijn beste resultaat van dit seizoen. De 40-jarige Nederlander nam na de derde ronde nog de gedeeld tweede plaats in, maar hij leverde op de Delhi Golf Club op de slotdag na een ronde van 73 (het baangemiddelde) drie plekken in. De Spanjaard Eugenio Chacarra won met een totaal van 267 slagen (21 onder par), acht minder dan Luiten.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Noah Schutte noemde de regen en de wind zijn grootste tegenstanders in de marathon van Amsterdam. Hij mikte vooraf op een tijd van 2.08 en lag ook lang op schema, maar pijnlijke kuiten verstoorden in de slotfase zijn tempo. Hij finishte desondanks in het Olympisch Stadion als eerste Nederlander in 2.09.35, iets boven zijn persoonlijk record van 2.09.28.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turners hebben zich bij de WK in Rotterdam met een totaal van 242,995 punten als zevende geplaatst voor de teamfinale. Olympisch teamkampioen Japan plaatste zich met 254,529 punten als eerste voor de finale waarin de beste acht landenteams in actie komen.
5 uur geledenPORTIMÃO (ANP) - Max Verstappen heeft de onlinehaat tegen zijn teamgenoot Chris Lulham veroordeeld na de GT World Challenge-race in Portimão. De Britse coureur kreeg zaterdag tijdens zijn optreden een straf, waardoor het team ver werd teruggeworpen. Verstappen reed daarna tijdens zijn afsluitende beurt nog van de 24e naar de 9e plaats.
7 uur geleden