Formule 1-coureur Leclerc langer bij Ferrari
MODENA (ANP) - Autocoureur Charles Leclerc blijft Ferrari trouw. De racer uit Monaco heeft zijn contract bij de beroemde renstal met de rode bolides tot en met 2024 verlengd.
De 22-jarige Leclerc verving dit jaar Kimi Räikkönen bij Ferrari in de Formule 1. Hij eindigde als vierde in het WK-klassement, een positie voor zijn Duitse teamgenoot en viervoudig wereldkampioen Sebastian Vettel. Leclerc was tot het einde van volgend jaar aan de Italiaanse renstal verbonden.
"Na een opwindend 2019 hoop ik aan een nog hechtere relatie met deze ploeg te werken", laat Leclerc weten. "Ik ben benieuwd wat de toekomst voor mij in petto heeft en kan niet wachten om volgend seizoen weer aan de slag te gaan."
Leclerc geldt als een van de grote beloften in de Formule 1 en won dit jaar twee races in de koningsklasse van het autosport. Hij debuteerde in 2018 voor Sauber in de Formule 1.
Meer uit Sport
HOUSTON (ANP) - Turnster Simone Biles is in het ziekenhuis beland. Dat heeft de 29-jarige Amerikaanse zevenvoudig olympisch kampioene zaterdagavond zelf bekendgemaakt. "Ik ben normaal niet van het delen van dit soort dingen omdat ik privacy waardeer in de huidige tijd", schrijft Biles op haar Instagram. "Maar bijna doodgaan stond aan het begin van deze week nog niet op mijn bingokaart."
1 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn op het WK in het Poolse Warschau uitgeschakeld in de kwartfinales. Worthy de Jong, Jan Driessen, Bryan Alberts en Daen van Tilborg verloren met 21-19 van zesvoudig wereldkampioen Servië.
17 uur geledenSÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Hongarije gewonnen. De Spaanse regerend wereldkampioen startte vanaf poleposition en kwam geen moment in de problemen tijdens de sprintrace. Zondag start Márquez wederom vanaf pole op het Balaton Park Circuit met zijn Ducati.
17 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale van het wereldkampioenschap in Polen bereikt. Dankzij een beslissend punt van Noor Driessen in de slotfase was de regerend wereldkampioen met 21-20 te sterk voor Hongarije.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft een droom laten uitkomen met het winnen van Roland Garros. Het is de eerste grandslamtitel voor de 19-jarige Russin. "Ik heb Roland Garros gekeken sinds ik heel, heel jong was", zei Andrejeva na haar overwinning op het gravel in Parijs.
17 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen start bij de Grote Prijs van Monaco als tweede. De viervoudig wereldkampioen moest de poleposition bij de beroemde race in het prinsdom laten aan Mercedes-coureur Kimi Antonelli.
18 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft voor het eerst Roland Garros gewonnen. De als achtste geplaatste Russin versloeg in de finale in Parijs de Poolse qualifier en verrassing Maja Chwalińska in twee sets: 6-3 6-2.
18 uur geleden