Formule 1-coureur Leclerc langer bij Ferrari
MODENA (ANP) - Autocoureur Charles Leclerc blijft Ferrari trouw. De racer uit Monaco heeft zijn contract bij de beroemde renstal met de rode bolides tot en met 2024 verlengd.
De 22-jarige Leclerc verving dit jaar Kimi Räikkönen bij Ferrari in de Formule 1. Hij eindigde als vierde in het WK-klassement, een positie voor zijn Duitse teamgenoot en viervoudig wereldkampioen Sebastian Vettel. Leclerc was tot het einde van volgend jaar aan de Italiaanse renstal verbonden.
"Na een opwindend 2019 hoop ik aan een nog hechtere relatie met deze ploeg te werken", laat Leclerc weten. "Ik ben benieuwd wat de toekomst voor mij in petto heeft en kan niet wachten om volgend seizoen weer aan de slag te gaan."
Leclerc geldt als een van de grote beloften in de Formule 1 en won dit jaar twee races in de koningsklasse van het autosport. Hij debuteerde in 2018 voor Sauber in de Formule 1.
Meer uit Sport
APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
40 minuten geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
3 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
4 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
4 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
5 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
11 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
11 uur geleden