Formule 1-coureur Leclerc langer bij Ferrari
MODENA (ANP) - Autocoureur Charles Leclerc blijft Ferrari trouw. De racer uit Monaco heeft zijn contract bij de beroemde renstal met de rode bolides tot en met 2024 verlengd.
De 22-jarige Leclerc verving dit jaar Kimi Räikkönen bij Ferrari in de Formule 1. Hij eindigde als vierde in het WK-klassement, een positie voor zijn Duitse teamgenoot en viervoudig wereldkampioen Sebastian Vettel. Leclerc was tot het einde van volgend jaar aan de Italiaanse renstal verbonden.
"Na een opwindend 2019 hoop ik aan een nog hechtere relatie met deze ploeg te werken", laat Leclerc weten. "Ik ben benieuwd wat de toekomst voor mij in petto heeft en kan niet wachten om volgend seizoen weer aan de slag te gaan."
Leclerc geldt als een van de grote beloften in de Formule 1 en won dit jaar twee races in de koningsklasse van het autosport. Hij debuteerde in 2018 voor Sauber in de Formule 1.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.
40 minuten geledenWILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Titelverdediger Madison Keys staat in de achtste finales van de Australian Open. De Amerikaanse won in twee sets van de Tsjechische Karolina Pliskova: 6-3 6-3.
2 uur geledenWIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.
15 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.
20 uur geledenFIORANO (ANP) - Ferrari heeft op het eigen circuit in Fiorano de auto onthuld waarmee het in 2026 nieuwe successen najaagt. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton was de eerste die een paar ronden reed in de rode SF-26.
21 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev staat in de vierde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Brit Cameron Norrie: 7-5 4-6 6-3 6-1. Hij maakte de wedstrijd af met zijn zestiende ace. Zijn volgende tegenstander in Melbourne is de Argentijn Francisco Cerúndolo.
22 uur geleden