Formule 1-coureur Grosjean mag dinsdag ziekenhuis verlaten
BAHREIN (ANP) - Formule 1-coureur Romain Grosjean verlaat zeer waarschijnlijk dinsdag het ziekenhuis in Bahrein. De Fransman blijft nog een nacht langer in het militaire ziekenhuis in Bahrein om de brandwonden op de rug van zijn beide handen te laten verzorgen. "De behandeling verloopt voorspoedig. We verwachten dat hij dinsdag uit het ziekenhuis kan worden ontslagen", meldde zijn team Haas F1.
De 34-jarige Fransman overleefde zondag een zware crash vlak na de start van de Grote Prijs van Bahrein. Zijn auto schoot na een touché met die van de Rus Daniil Kviat van de baan en doorboorde met hoge snelheid de vangrail. De bolide brak in tweeën en vatte onmiddellijk vlam. Grosjean wist op eigen kracht uit het wrak te klimmen en werd met spoed afgevoerd naar het ziekenhuis. Daar bleek na onderzoek dat hij niets had gebroken en alleen brandwonden aan het ongeval had overgehouden.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft eenvoudig de derde ronde bereikt van het tennistoernooi in Rome. De als eerste geplaatste Italiaan was in twee sets te sterk voor Sebastian Ofner (6-3 6-4). De Oostenrijker staat op de 82e positie van de wereldranglijst.
2 uur geledenLE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín heeft op spectaculaire wijze de sprintrace gewonnen van de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. Hij startte op het circuit van Le Mans als achtste, maar wist zijn Aprilia in de eerste drie bochten naar de eerste plaats te sturen. De wereldkampioen van 2024 hield vervolgens stand tot aan de finish.
7 uur geledenL'ANGLIRU (ANP) - Anna van der Breggen heeft naast de eindzege gegrepen in de Vuelta Femenina. De 36-jarige wielrenster van SD Worx - Protime moest haar leidende positie in de slotrit met aankomst op de beruchte Alto de l'Angliru afstaan aan de Spaanse Paula Blasi van UAE Team ADQ. De Zwitserse Petra Stiasny van Human Powered Health won de etappe.
8 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.
1 dag geledenLES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.
1 dag geledenROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.
1 dag geledenBOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.
1 dag geleden