Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Formule 1-coureur Grosjean mag dinsdag ziekenhuis verlaten

Formule 1-coureur Grosjean mag dinsdag ziekenhuis verlaten

BAHREIN (ANP) - Formule 1-coureur Romain Grosjean verlaat zeer waarschijnlijk dinsdag het ziekenhuis in Bahrein. De Fransman blijft nog een nacht langer in het militaire ziekenhuis in Bahrein om de brandwonden op de rug van zijn beide handen te laten verzorgen. "De behandeling verloopt voorspoedig. We verwachten dat hij dinsdag uit het ziekenhuis kan worden ontslagen", meldde zijn team Haas F1.

De 34-jarige Fransman overleefde zondag een zware crash vlak na de start van de Grote Prijs van Bahrein. Zijn auto schoot na een touché met die van de Rus Daniil Kviat van de baan en doorboorde met hoge snelheid de vangrail. De bolide brak in tweeën en vatte onmiddellijk vlam. Grosjean wist op eigen kracht uit het wrak te klimmen en werd met spoed afgevoerd naar het ziekenhuis. Daar bleek na onderzoek dat hij niets had gebroken en alleen brandwonden aan het ongeval had overgehouden.

Meer uit Sport

Bobsleeërs kijken met gemengde gevoelens terug op twee runs

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic kijken met gemengde gevoelens terug op de eerste dag op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre. Ze sloten de eerste dag van de olympische wedstrijd in de tweemansbob af op de dertiende plaats. "Helemaal tevreden zijn we niet", zei Wesselink na afloop. "Bij de eerste run was de start niet goed en het sturen wel en bij de tweede was de start goed en het sturen niet."

38 minuten geleden
Velzeboer vol ongeloof na tweede gouden medaille in Milaan

MILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer is vol ongeloof na het winnen van haar tweede gouden shorttrackmedaille in Milaan op de Olympische Winterspelen. "Ik heb er geen woorden voor, ik vind het echt niet normaal", zei Velzeboer na de finale van de 1000 meter tegen de NOS.

57 minuten geleden
Velzeboer wint op Spelen na 500 meter ook goud op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.

1 uur geleden
Del Toro wint ingekorte openingsrit UAE Tour, Bol tweede

LIWA PALACE (ANP) - Isaac del Toro heeft de eerste etappe van de UAE Tour gewonnen. De Mexicaan van UAE Team Emirates was de snelste in de oplopende laatste kilometer van een verder vlakke etappe. De Nederlandse sprinter Cees Bol snelde naar plek twee.

1 uur geleden
Nederland passeert VS in medailleklassement en staat nu derde

MILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de derde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.

1 uur geleden
Velzeboer wint op Spelen na 500 meter ook goud op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.

1 uur geleden
Nederlandse shorttrackers na twaalf jaar weer in finale aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.

1 uur geleden