Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Formule 1-coureur Grosjean heeft één hand uit verband

Formule 1-coureur Grosjean heeft één hand uit verband

GENÈVE (ANP) - Elf dagen na zijn zware crash in de Grote Prijs van Bahrein heeft Formule 1-coureur Romain Grosjean weer één hand vrij. De Fransman liep brandwonden op aan beide handen toen hij ontsnapte uit de vuurzee die ontstond nadat hij met zijn Haas-bolide op hoge snelheid de vangrails in was gereden. De auto brak in tweeën, wat tot een brand leidde.

Grosjean moest dagenlang met beide handen in het verband rondlopen. Hij hoopte aanvankelijk komend weekeinde tijdens de laatste grand prix van het seizoen in Abu Dhabi nog een keer te kunnen racen, maar dat bleek niet haalbaar. Afgelopen weekeinde besloot de 34-jarige coureur om terug naar zijn huis in Zwitserland te gaan, om daar verder te herstellen.

Inmiddels is één hand uit het verband. "Ik weet niet of ik kan racen, maar we kunnen wel chatten", schreef Grosjean op Twitter. Via een livestream beantwoordde hij vragen van fans, die vooral over zijn fysieke situatie gingen.

Grosjean heeft voor volgend jaar geen stoeltje in de Formule 1. Hij oriënteert zich op deelname aan een andere raceklasse. Haas gaat 2021 in met de jonge debutanten Nikita Mazepin en Mick Schumacher achter het stuur van de bolides.

Meer uit Sport

Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

1 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

17 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

18 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

20 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

21 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

23 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden