Formule 1-coureur Bottas door vliegproblemen nog niet in Bakoe
BAKU (ANP) - Formule 1-coureur Valtteri Bottas is wegens problemen met zijn vlucht nog niet in Bakoe gearriveerd, waar vrijdag de eerste vrije training van de Grote Prijs van Azerbeidzjan plaatsvindt. De Fin meldde donderdag in de loop van de ochtend dat er iets mis was gegaan met zijn vlucht en dat hij nog in eigen land verblijft, op de vlieghaven van Helsinki.
"Volgens plan had ik nu al in Bakoe moeten zijn, maar niet alles verloopt momenteel volgens plan", liet de coureur van Mercedes weten. "Ik heb zojuist een nieuwe vlucht geboekt. Ik hoop dat het nu allemaal lukt en dat ik vanavond in Bakoe aankom. We zijn goed voorbereid. Vooralsnog ga ik er niet vanuit dat ik morgen niet optimaal aan de start kan verschijnen."
Bottas had in de vorige race in Monaco, gewonnen door Max Verstappen, ook al met tegenslag te maken. Bij een pitstop van de teamgenoot van wereldkampioen Lewis Hamilton bleef een wielmoer van de rechtervoorband vastzitten bij de bandenwissel, waardoor de Finse coureur niet verder kon.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
22 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
1 dag geleden