Formule 1-coureur Albon gaat uit van rentree bij GP Singapore
SINGAPORE (ANP) - Autocoureur Alexander Albon gaat ervan uit dat hij bij de Grote Prijs van Singapore dit weekend weer in actie komt voor het Formule 1-team Williams. Albon ontbrak bij de Grote Prijs van Italië wegens een blindedarmontsteking en werd toen vervangen door Nyck de Vries. De 27-jarige Fries haalde bij zijn F1-debuut meteen 2 WK-punten.
"Mijn voorbereiding voor Singapore is een beetje anders dan normaal geweest, maar ik voel me goed en ik heb al het mogelijke gedaan om klaar te zijn voor een van de meest zware races van de kalender", zegt de 26-jarige Thaise coureur, die iedereen bedankte voor de berichten en steun na zijn ziekenhuisopname.
"Ik onderschat niet hoe groot deze uitdaging gaat zijn, maar ik kijk ernaar uit om weer de baan op te gaan vrijdag en weer te racen", liet Albon weten. "Het is een mooi stratencircuit en de race die het dichtst bij mijn huis in Thailand is, dus ik ben heel opgewonden om hier te zijn en alle fans te zien."
Albon onderging een operatie in Italië. Daarna traden complicaties op waardoor hij een nacht op de intensive care moest blijven. Hij werd de dinsdag na de Grote Prijs van Italië ontslagen uit het ziekenhuis en kon terugkeren naar zijn woonplaats Monaco. Daar meldde hij dat hij hoopte klaar te zijn voor de volgende race. Zijn team Williams heeft De Vries ook laten afreizen naar Singapore. "Nyck de Vries heeft laten zien dat hij een heel capabele vervanger op het laatste moment kan zijn voor Albon", meldde prestatiemanager Dave Robson van de Britse renstal woensdag.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
4 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
6 uur geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
8 uur geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
17 uur geleden