Formule 1-coureur Albon gaat uit van rentree bij GP Singapore
SINGAPORE (ANP) - Autocoureur Alexander Albon gaat ervan uit dat hij bij de Grote Prijs van Singapore dit weekend weer in actie komt voor het Formule 1-team Williams. Albon ontbrak bij de Grote Prijs van Italië wegens een blindedarmontsteking en werd toen vervangen door Nyck de Vries. De 27-jarige Fries haalde bij zijn F1-debuut meteen 2 WK-punten.
"Mijn voorbereiding voor Singapore is een beetje anders dan normaal geweest, maar ik voel me goed en ik heb al het mogelijke gedaan om klaar te zijn voor een van de meest zware races van de kalender", zegt de 26-jarige Thaise coureur, die iedereen bedankte voor de berichten en steun na zijn ziekenhuisopname.
"Ik onderschat niet hoe groot deze uitdaging gaat zijn, maar ik kijk ernaar uit om weer de baan op te gaan vrijdag en weer te racen", liet Albon weten. "Het is een mooi stratencircuit en de race die het dichtst bij mijn huis in Thailand is, dus ik ben heel opgewonden om hier te zijn en alle fans te zien."
Albon onderging een operatie in Italië. Daarna traden complicaties op waardoor hij een nacht op de intensive care moest blijven. Hij werd de dinsdag na de Grote Prijs van Italië ontslagen uit het ziekenhuis en kon terugkeren naar zijn woonplaats Monaco. Daar meldde hij dat hij hoopte klaar te zijn voor de volgende race. Zijn team Williams heeft De Vries ook laten afreizen naar Singapore. "Nyck de Vries heeft laten zien dat hij een heel capabele vervanger op het laatste moment kan zijn voor Albon", meldde prestatiemanager Dave Robson van de Britse renstal woensdag.
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet is als zesde geëindigd in de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 33-jarige atleet miste de scherpte en klokte 6,61, een tiende boven zijn Nederlands record van 6,51.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. Hij spurtte in zijn heat naar de tweede plaats in 6,56 seconden, de klassering die hem direct doorgang gaf naar de finale, die later vrijdag om 21.22 uur wordt afgewerkt.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Jessica Schilder ging voor goud op de WK indoor bij het kogelstoten, maar de uitkomst in de atletiekhal van het Poolse Torun was de ondankbare vierde plaats. De Volendamse stootte in haar beste poging de 4 kilo zware kogel naar een afstand van 19,63.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple heeft zich op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 27-jarige atleet eindigde in zijn serie als derde in een tijd van 3.39,03. Zijn klassering volstond om rechtstreeks te worden toegelaten tot de finale, die voor zondag staat gepland. De Spanjaard Mariano García won de heat in 3.38,19.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Elisa Longo Borghini gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo door ziekte. Dat heeft haar ploeg UAE Team ADQ vrijdag bekendgemaakt. Volgens haar ploeg is de Italiaans kampioene 's nachts ziek geworden door een virus.
7 uur geleden