Formule 1-coureur Albon doorstaat eerste racedag in Singapore
SINGAPORE (ANP) - Autocoureur Alexander Albon heeft de eerste racedag in Singapore goed doorstaan. De Williams-coureur, die in de Grote Prijs van Italië nog was vervangen door Nyck de Vries, keerde terug in de racewagen voor de eerste en tweede vrije training voor de GP van Singapore. Hij zei dat het "oké ging, ondanks alles wat er gebeurd is".
"We wisten dat het lastig zou gaan worden", zei Albon, die de race in Monza miste omdat hij na complicaties bij een blindedarmontsteking in het ziekenhuis moest blijven. "Ik heb het gevoel dat ik er beter mee omga dan ik had verwacht. We hebben best veel 'long runs' gedaan, maar die zijn nog steeds slechts een kwart van wat we gaan doen in de race op zondag. Maar ik heb nog steeds een dag om uit te rusten en omdat het één race is, wordt het hopelijk niet te zwaar."
Albon had vrijdag vooral last van de hitte. "Als je uit de wagen komt, kun je duidelijk voelen dat er een fysieke reactie is. Maar ik voel ook dat er geen echte klachten zijn, dus ik voel me best goed."
Williams heeft De Vries ook naar Singapore laten gaan, voor het geval Albon niet in staat is om te racen.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Andruw Jones wil ondanks een mislukte World Baseball Classic verder als bondscoach van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Er komen zoveel talenten aan. Ik wil ze helpen", zei hij in het stadion van Miami Marlins, waar het uitgeschakelde Oranje ook het laatste groepsduel met Israël verloor: 6-2.
2 uur geledenINDIAN WELLS (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka staat in de kwartfinale van het masterstoernooi van Indian Wells. De Belarussische tennisster was in twee sets te sterk voor de Japanse Naomi Osaka: 6-2 6-4.
10 uur geledenPOUILLY-SUR-LOIRE (ANP) - Ineos Grenadiers heeft de ploegentijdrit in Parijs-Nice gewonnen. Over 23,5 kilometer van Cosne-Cours-sur-Loire naar Pouilly-sur-Loire was de Britse ploeg twee seconden sneller dan nummer 2 Lidl-Trek. De derde plek was op elf seconden van de winnaars voor Decathlon.
14 uur geledenSAN GIMIGNANO (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel heeft de tweede etappe in Tirreno-Adriatico gewonnen. Hij kwam als eerste over de eindstreep in San Gimignano na een lastige finale over onverharde wegen. In een sprintje was hij te sterk voor de Mexicaan Isaac Del Toro en Italiaan Giulio Pellizzari. Het drietal was in de laatste kilometers van de etappe over 206 kilometer weggereden bij de concurrentie.
15 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft zijn tweede paralympische medaille gewonnen. De winnaar van het goud op de super-G won op dinsdag de supercombinatie. Hij was in de combinatie de snelste in de super-G en werd zesde in de slalom. Niels de Langen won een bronzen medaille bij de supercombinatie.
17 uur geledenARNHEM (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder voert de Nederlandse atletiekploeg aan voor de wereldkampioenschappen indoor, van 20 tot en met 22 maart in het Poolse Torun. Schilder voert met een stoot van 20,69 meter de wereldranglijst aan van dit jaar.
17 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur lijkt op weg naar zijn tweede paralympische medaille. De winnaar van het goud op de super-G leidt na het eerste onderdeel van de supercombinatie, toevallig ook de super-G. De medailles worden dinsdag rond 14.00 uur verdeeld na de slalom.
20 uur geleden