Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Formule 1-coureur Albon doorstaat eerste racedag in Singapore

Formule 1-coureur Albon doorstaat eerste racedag in Singapore

SINGAPORE (ANP) - Autocoureur Alexander Albon heeft de eerste racedag in Singapore goed doorstaan. De Williams-coureur, die in de Grote Prijs van Italië nog was vervangen door Nyck de Vries, keerde terug in de racewagen voor de eerste en tweede vrije training voor de GP van Singapore. Hij zei dat het "oké ging, ondanks alles wat er gebeurd is".

"We wisten dat het lastig zou gaan worden", zei Albon, die de race in Monza miste omdat hij na complicaties bij een blindedarmontsteking in het ziekenhuis moest blijven. "Ik heb het gevoel dat ik er beter mee omga dan ik had verwacht. We hebben best veel 'long runs' gedaan, maar die zijn nog steeds slechts een kwart van wat we gaan doen in de race op zondag. Maar ik heb nog steeds een dag om uit te rusten en omdat het één race is, wordt het hopelijk niet te zwaar."

Albon had vrijdag vooral last van de hitte. "Als je uit de wagen komt, kun je duidelijk voelen dat er een fysieke reactie is. Maar ik voel ook dat er geen echte klachten zijn, dus ik voel me best goed."

Williams heeft De Vries ook naar Singapore laten gaan, voor het geval Albon niet in staat is om te racen.

Meer uit Sport

Sabalenka verslaat Osaka en bereikt kwartfinale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.

13 uur geleden
3x3-basketbalteams beginnen WK met twee overwinningen

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.

13 uur geleden
NOC*NSF uit zorgen over bezuinigingen in brief aan sportminister

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF heeft voorafgaand aan de Algemene Vergadering een brief gestuurd aan sportminister Mirjam Sterk (CDA). De sportkoepel is bezorgd over de voorgenomen bezuinigingen op de sportsector, die volgens NOC*NSF vooral de vrijwillige verenigingsstructuur hard raken.

15 uur geleden
Schuurs bereikt kwartfinale in vrouwendubbel op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is met haar Australische dubbelpartner Ellen Perez doorgedrongen tot de kwartfinales van Roland Garros in het vrouwendubbelspel. Het koppel versloeg in de derde ronde in Parijs Beatriz Haddad Maia uit Brazilië en Ljoedmila Samsonova uit Rusland in drie sets: 6-3 2-6 6-4.

18 uur geleden
Serena Williams (44) keert terug in dubbelspel op Queen's

LONDEN (ANP) - Serena Williams (44) keert terug als dubbelspeelster. De Amerikaanse gaat op het grastoernooi van Queen's dubbelen met de Canadese tennisster Victoria Mboko. Williams, die 23 keer een grandslamtoernooi heeft gewonnen in het enkelspel, speelde in 2022 voor het laatst.

18 uur geleden
Vallejo krijgt boete om seksisme tegen umpire op Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Tennisser Adolfo Daniel Vallejo heeft een boete van 65.000 euro gekregen vanwege seksistische opmerkingen aan het adres van een vrouwelijke umpire op Roland Garros. Dat maakte Amélie Mauresmo, directeur van het Franse grandslamtoernooi, maandag bekend.

22 uur geleden
Van den Hoogenband niet chef de mission bij Spelen in Los Angeles

ARNHEM (ANP) - Pieter van den Hoogenband is niet de chef de mission tijdens de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. Dat bevestigde de oud-zwemmer op Instagram. "Kortgeleden is mij verteld dat TeamNL voor de komende olympische cyclus een andere richting kiest voor de invulling van de rol van chef de mission", schreef Van den Hoogenband.

1 dag geleden