Formule 1-coureur Albon doorstaat eerste racedag in Singapore
SINGAPORE (ANP) - Autocoureur Alexander Albon heeft de eerste racedag in Singapore goed doorstaan. De Williams-coureur, die in de Grote Prijs van Italië nog was vervangen door Nyck de Vries, keerde terug in de racewagen voor de eerste en tweede vrije training voor de GP van Singapore. Hij zei dat het "oké ging, ondanks alles wat er gebeurd is".
"We wisten dat het lastig zou gaan worden", zei Albon, die de race in Monza miste omdat hij na complicaties bij een blindedarmontsteking in het ziekenhuis moest blijven. "Ik heb het gevoel dat ik er beter mee omga dan ik had verwacht. We hebben best veel 'long runs' gedaan, maar die zijn nog steeds slechts een kwart van wat we gaan doen in de race op zondag. Maar ik heb nog steeds een dag om uit te rusten en omdat het één race is, wordt het hopelijk niet te zwaar."
Albon had vrijdag vooral last van de hitte. "Als je uit de wagen komt, kun je duidelijk voelen dat er een fysieke reactie is. Maar ik voel ook dat er geen echte klachten zijn, dus ik voel me best goed."
Williams heeft De Vries ook naar Singapore laten gaan, voor het geval Albon niet in staat is om te racen.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.
14 minuten geledenMONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.
3 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.
8 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.
17 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.
18 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.
21 uur geleden