Forbes: kooivechter Conor McGregor bestbetaalde sporter
JERSEY CITY (ANP) - De Ierse kooivechter Conor McGregor is volgens Forbes momenteel de bestbetaalde sporter ter wereld. Het zakenblad heeft uitgerekend dat hij met dank aan zijn commerciële activiteiten zo'n 180 miljoen dollar heeft verdiend in de afgelopen 12 maanden. Dat komt omgerekend neer op een kleine 150 miljoen euro.
'The Notorious' verdiende binnen de kooi 'slechts' 22 miljoen dollar. Het gros van wat de 32-jarige McGregor in een jaar tijd heeft verdiend, kwam via zijn zakelijke activiteiten. Door onder andere de verkoop van een meerderheidsbelang in zijn whiskeymerk Proper No. Twelve mocht hij nog eens 158 miljoen dollar op zijn rekening bijschrijven.
McGregor is een van de vier atleten die volgens Forbes meer dan 100 miljoen dollar verdienden. Lionel Messi eindigde met 130 miljoen dollar op plek twee van de lijst, gevolgd door zijn grote rivaal Cristiano Ronaldo (120 miljoen dollar).
Op plek vier staat American football-speler Dak Prescott. De quarterback van de Dallas Cowboys verdiende 107,5 miljoen dollar, met dank aan een tekenbonus van 66 miljoen. De Amerikaanse basketballer LeBron James vult met 96,5 miljoen dollar de top 5 aan.
Meer uit Sport
TESERO (ANP) - Langlaufer Johannes Høsflot Klaebo is na zijn vierde olympisch goud op de Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo de succesvolste winterolympiër aller tijden. De 29-jarige Klaebo won met de Noorse ploeg de aflossing en komt daardoor in totaal op negen olympische titels. Sinds vrijdag deelde hij het record met landgenoten Marit Bjørgen (langlaufen), Ole Einar Bjørndalen (biatlon) en Bjørn Daehlie (langlaufen).
34 minuten geledenMILAAN (ANP) - Niels Kerstholt vond het niet eenvoudig om shorttrackster Suzanne Schulting te passeren op de olympische halve finale van de aflossing bij de vrouwen zaterdag. Dat vertelde de bondscoach zondag na de training in Milaan.
36 minuten geledenMILAAN (ANP) - Een medaille met de aflossingsploeg bij de mannen zou de Olympische Spelen voor Jens van 't Wout compleet maken. Dat onderdeel heeft voor de 24-jarige Nederlandse shorttracker in Milaan meer prioriteit dan de 500 meter, waar hij na de 1000 en 1500 meter zijn derde individuele gouden medaille kan winnen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Jens van 't Wout had het zondag zwaar tijdens de training van de shorttrackers op de Olympische Spelen. "Ik had geleerd van mijn eerste gouden medaille, toen ik daarna 's nachts nauwelijks sliep. Dit keer heb ik een slaappil genomen en zes uur lang geslapen. Ik denk alleen dat de slaappil nog in mijn benen zit, want ik voelde me net slecht op het ijs. Niet normaal", vertelde Van 't Wout tegen enkele Nederlandse journalisten in de Milano Ice Skating Arena.
1 uur geledenINGLEWOOD (ANP/RTR) - NBA-baas Adam Silver ergert zich steeds meer aan basketbalteams die bewust verliezen in de competitie. Dit doen zij om een betere positie te hebben bij het kiezen van nieuwe spelers in de zogeheten draft aan het einde van het seizoen. "Het lijkt erop dat het expres verliezen dit jaar erger is dan eerder", zei Silver tijdens een persconferentie rond het jaarlijkse All-Star Weekend.
3 uur geledenTREVISO (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn is na de vierde operatie aan haar gebroken been "eindelijk" klaar om terug te keren naar de Verenigde Staten. De 41-jarige Amerikaanse kwam een week geleden zwaar ten val toen ze ondanks een zware knieblessure probeerde olympisch goud te winnen op de afdaling in Cortina d'Ampezzo.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A verstevigd. De ploeg won de thuiswedstrijd tegen Juventus (3-2) en heeft nu 8 punten meer dan AC Milan, dat een duel minder heeft gespeeld.
14 uur geleden