Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Forbes: kooivechter Conor McGregor bestbetaalde sporter

Forbes: kooivechter Conor McGregor bestbetaalde sporter

JERSEY CITY (ANP) - De Ierse kooivechter Conor McGregor is volgens Forbes momenteel de bestbetaalde sporter ter wereld. Het zakenblad heeft uitgerekend dat hij met dank aan zijn commerciële activiteiten zo'n 180 miljoen dollar heeft verdiend in de afgelopen 12 maanden. Dat komt omgerekend neer op een kleine 150 miljoen euro.

'The Notorious' verdiende binnen de kooi 'slechts' 22 miljoen dollar. Het gros van wat de 32-jarige McGregor in een jaar tijd heeft verdiend, kwam via zijn zakelijke activiteiten. Door onder andere de verkoop van een meerderheidsbelang in zijn whiskeymerk Proper No. Twelve mocht hij nog eens 158 miljoen dollar op zijn rekening bijschrijven.

McGregor is een van de vier atleten die volgens Forbes meer dan 100 miljoen dollar verdienden. Lionel Messi eindigde met 130 miljoen dollar op plek twee van de lijst, gevolgd door zijn grote rivaal Cristiano Ronaldo (120 miljoen dollar).

Op plek vier staat American football-speler Dak Prescott. De quarterback van de Dallas Cowboys verdiende 107,5 miljoen dollar, met dank aan een tekenbonus van 66 miljoen. De Amerikaanse basketballer LeBron James vult met 96,5 miljoen dollar de top 5 aan.

Meer uit Sport

Duitser Denz beste van de vluchters in achttiende etappe Giro

CESANO MADERNO (ANP) - Wielrenner Nico Denz heeft de achttiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Duitser van Red Bull Bora-hansgrohe kwam na 144 kilometer tussen Morbegno en Cesano Maderno solo aan nadat hij was ontsnapt uit een groep vluchters. Het peloton met alle klassementsrenners reed op grote achterstand.

2 uur geleden
Griekspoor ten koste van Diallo naar derde ronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Tallon Griekspoor (28) staat net als vorig jaar in de derde ronde van Roland Garros. De nummer 1 van Nederland won op baan 9 in vier sets (7-5 7-6 (3) 1-6 6-2) van Gabriel Diallo (23). Griekspoor speelt tegen de winnaar van de partij tussen Alexander Sjevtsjenko uit Kazachstan en de Amerikaan Etan Quinn om een plek bij de laatste zestien.

2 uur geleden
Turnster Visser grijpt naast EK-medaille in meerkamp

LEIPZIG (ANP) - Turnster Naomi Visser heeft bij de EK in het Duitse Leipzig naast de medailles gegrepen in de meerkampfinale. Visser kwam na haar rondgang langs de vier toestellen tot een totaal van 51,765 punten en eindigde daarmee op plek zes. Het goud was voor de Italiaanse Manila Esposito (54,965), die de Europese meerkamptitel prolongeerde.

3 uur geleden
Sinner maakt met zege op Roland Garros einde aan loopbaan Gasquet

PARIJS (ANP) - Jannik Sinner (23) heeft met een overwinning in drie sets (6-3 6-0 6-4) een einde gemaakt aan de loopbaan van Richard Gasquet (38). De als eerste geplaatste Italiaan gaat naar de derde ronde waarin hij de Tsjech Jiri Lehecka treft. Gasquet nam na 75 grandslamtoernooien afscheid van het Franse publiek. Daarmee is de profcarrière van de tennisser met de fluwelen backhand na ruim 22 jaar ten einde.

3 uur geleden
Zverev is in tweede ronde Roland Garros te sterk voor De Jong

PARIJS (ANP) - Jesper de Jong (24) heeft niet kunnen stunten op Roland Garros. De Noord-Hollander wist Alexander Zverev (28) in de eerste set te verrassen, maar hij ging uiteindelijk in vier sets (6-3 1-6 2-6 3-6) ten onder in de tweede ronde van het grandslamtoernooi in Parijs. Zverev speelt in de derde ronde tegen de winnaar van het Italiaanse onderonsje tussen Flavio Cobolli en Matteo Arnaldi.

3 uur geleden
Na Roglic stapt ook Ayuso af in Giro d'Italia

CESANO MADERNO (ANP) - Twee dagen na de opgave van de Sloveen Primoz Roglic heeft ook Juan Ayuso de Giro d'Italia verlaten. De Spanjaard van UAE Team Emirates stapte af in de achttiende etappe. Hij stond inmiddels na twee moeilijke dagen 26e in het klassement waarin hij lang tot de top drie behoorde.

5 uur geleden
Hockeysters Den Bosch veroveren via shoot-outs 23e landstitel

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch zijn voor de 23e keer landskampioen geworden. De ploeg van coach Marieke Dijkstra versloeg op eigen veld SCHC na shoot-outs: 4-3. Het beslissende punt werd gemaakt door Charlotte Englebert.

5 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!