Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Forbes: kooivechter Conor McGregor bestbetaalde sporter

Forbes: kooivechter Conor McGregor bestbetaalde sporter

JERSEY CITY (ANP) - De Ierse kooivechter Conor McGregor is volgens Forbes momenteel de bestbetaalde sporter ter wereld. Het zakenblad heeft uitgerekend dat hij met dank aan zijn commerciële activiteiten zo'n 180 miljoen dollar heeft verdiend in de afgelopen 12 maanden. Dat komt omgerekend neer op een kleine 150 miljoen euro.

'The Notorious' verdiende binnen de kooi 'slechts' 22 miljoen dollar. Het gros van wat de 32-jarige McGregor in een jaar tijd heeft verdiend, kwam via zijn zakelijke activiteiten. Door onder andere de verkoop van een meerderheidsbelang in zijn whiskeymerk Proper No. Twelve mocht hij nog eens 158 miljoen dollar op zijn rekening bijschrijven.

McGregor is een van de vier atleten die volgens Forbes meer dan 100 miljoen dollar verdienden. Lionel Messi eindigde met 130 miljoen dollar op plek twee van de lijst, gevolgd door zijn grote rivaal Cristiano Ronaldo (120 miljoen dollar).

Op plek vier staat American football-speler Dak Prescott. De quarterback van de Dallas Cowboys verdiende 107,5 miljoen dollar, met dank aan een tekenbonus van 66 miljoen. De Amerikaanse basketballer LeBron James vult met 96,5 miljoen dollar de top 5 aan.

Meer uit Sport

Tennisster Sabalenka verslaat Keys in kwartfinales Brisbane

BRISBANE (ANP) - Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de halve finales van het tennistoernooi van Brisbane. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg in Australië de Amerikaanse Madison Keys met 6-3 6-3.

2 uur geleden
Schulting op Olympische Spelen ook als shorttrackster in actie

UTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting doet volgende maand bij de Olympische Spelen naast langebaanschaatsster ook als shorttrackster mee. Schaatsbond KNSB meldt dat de 28-jarige Friezin een aanwijsplek heeft gekregen voor de 1500 meter bij het shorttrack. Op de langebaan doet ze mee aan de 1000 meter.

19 uur geleden
Legendarische oud-honkballer Hamilton Richardson (85) overleden

ROTTERDAM (ANP) - Oud-honkballer Hamilton Richardson is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Sparta Rotterdam op de site van de club. Het is niet bekendgemaakt waaraan hij is gestorven. Richardson geldt als één van de beste honkballers aller tijden die ooit in de Nederlandse competitie heeft gespeeld.

22 uur geleden
Oud-honkbalinternational De Jong (46) overleden

ALMERE (ANP) - Oud-honkbalinternational Sidney de Jong is dinsdag op 46-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de honkbalbond bevestigd aan het ANP. Over de doodsoorzaak is nog niets bekendgemaakt.

23 uur geleden
Toptennissers hoeven iets minder verplichte toernooien te spelen

LONDEN (ANP/AFP) - De beste tennissers ter wereld hoeven dit jaar aan één toernooi minder verplicht deel te nemen. Van tennisbond ATP moet de top 30 aan minimaal vier zogenoemde ATP 500-toernooien meedoen in plaats van de vijf van vorig jaar. De verplichte deelname aan masterstoernooien (ATP-1000) en de ATP Finals, mits een speler zich daarvoor heeft gekwalificeerd, blijft wel staan.

23 uur geleden
Olympisch kampioene Zheng meldt zich af voor Australian Open

MELBOURNE (ANP/AFP) - Oud-finaliste Zheng Qinwen heeft zich afgemeld voor de Australian Open. De regerend olympisch kampioene acht zichzelf niet fit genoeg om vanaf 18 januari deel te nemen aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar, meldt de 23-jarige Chinese tennisster via sociale media.

1 dag geleden
Giro-winnaar Simon Yates stopt per direct als wielrenner

DEN BOSCH (ANP) - De Brit Simon Yates (33) stopt per direct als wielrenner. De winnaar van de afgelopen Giro d'Italia vindt het, na een succesvol jaar met ook een ritzege in de Tour de France, het goede moment om zijn carrière te beëindigen. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike, waar hij nog een jaar onder contract stond.

1 dag geleden